Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypal-en hogy tudom lemondani...

Paypal-en hogy tudom lemondani a FileServe-s előfizetést?

Figyelt kérdés
Minden hónapban levon 10 eurót. Nincs rá szükségem, hol tudom letiltani a levonást?
2011. okt. 23. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A számlatörténetben keresd meg az utolsó ilyen befizetést. Valahol kell legyen egy cancel link vagy hasonló, azzal.
2011. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bejelezntkezel és Fő menüben kiválasztod a MyAccount/History itt pedi az akutális utolsó fizetzésnél a Details.

Utána a View Details. Itt már látni fogod, hogy aktív a fizetés every 30days (vagyis 30 naponként :))

Bal oldalt felül válszd a Cancel linket. Erre ő ezt fogja kérdezni:

You're about to cancel this profile



You can't reactivate canceled customer profiles. Do you still want to cancel it?

Ez annyit tesz, hogy megszünteted ezt a profilt? És törlöd az ügyfelet?


Ez után Cancel Profile


Ez után kapsz még egy üzenetet: This profile has been canceled and cannot be reactivated. No more recurring payments will be made.


Vagyis: a profilt törölték, és nem lehet többet aktiválni.


Ezzel minden olyan fizetést meg lehet szüntetni, amit a Paypal -on állítottunk be

2012. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A helyetekben torolnem a paypal fiokot. Csak az a baj, hogy a close your acount azt jelenti, bezarod a fiokodat. Nem = a torlessel, szerintem. Persze te nem tudod elerni, de az adataid, es szamlaszamaid biztos hogy megmaradtak nekik... Persze ez igaz minden internetes beregisztralasra, fiokra... Nekem nagyon nem teszett, hogy nyomonkovette a paypal a szamlaim penzmozgasait... Meg az sem tetszett, hogy az eurot valtotta dollarra majd ujra eurora, stb... Rablo, kemkedo satanista banda... Eljon az ido mikor csak nevvel, es cimmel lehet majd adni, es venni... irja a Bibliaban a jelenesek konyve...
2017. jún. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!