Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van annak jelentősége az...

Van annak jelentősége az internetezés és a számítógép biztonsága szempontjából, ha a felhasználói fiókom Korlátozott jogokkal rendelkezik? Tehát nem rendszergazda.

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van. A felhasználó nem tud minden hülyeséget (bocs) feltelepíteni a gépre, még activex vezérlőt sem.

Persze ez eredményezheti néhány oldalnál a rossz megjelenítést, főleg frissen telepített gépnél. (Explorer esetén)

2009. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést, de az ineternetezés szempontjából van különbség? Szóval ha csak szimpla USER vagyok, akkor is ugyanúgy bejön a trutyi és gondot okozhat, mint ha ADMIN lennék? Ez egy itthoni gép, én használom, tehát nem félek attól, hogy esetleg részegen feltelepítek valami olyat, amit nem kéne :-)
2009. jan. 17. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Erről szólt a válasz, hogy VAN különbség.

Nem te telepítesz részegen - hanem a vírus: automatikusan és láthatatlanul.

De ha nem vagy rendszergazda, akkor nehezebb dolga van.

2009. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. Akkor a kérdés mégiscsak jól lett feltéve, max én meg most vagyok részeg :-)
2009. jan. 17. 17:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyetlen bajom, hogy USER módban nem nyílik meg a Dátum/Idő ablak? Erre van valami megoldás... már így kérdésen kívül? Mert az azért kéne.
2009. jan. 17. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Most ha az a "Dátum/idő" ablak a jobb alsó sarokban a kék alapon van, akkor tálcára jobb gomb -> Tulajdonságok -> kipipálod az "Óra megjelenítése" 4zetet és ok.
2009. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Be szeretnéd állítani a dátumot és az időt?

Rendes felhasználónak erre nincs joga.

De megadható a jog: kérj meg valakit, hogy csinálja meg.

2009. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!