Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet kapni internet...

Hol lehet kapni internet kábel hosszabbítót?

Figyelt kérdés
Az internetet szeretném átvinni saját szobámba,csak az a probléma,hogy kábel tévéről jön az internet,és emiatt nem tudom át vinni csak ha veszek hosszabbító kábelt amit átviszek a szobámba.Hogy oldanátok ti meg?Tv nekem nem kell a szobámba mert interneten tévézek.ÉS ha lehet,hosszabbító kábelt venni akkor kb mennyibe kerül?"google a barátod"szlogenű emberek nem érdekelnek:)
2010. dec. 4. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig kellene, hogy érdekeljenek! Mérd meg a szükséges hosszt, a router, és a gép között, aztán keress rá "patch kábel" néven, hogy hol mennyiért lehet venni!


[link]

2010. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ilyen hosszabbítóra gondoltam, rosszul írtam le,nekem olyan hosszabbító kéne ami a tévéről jön fehér drót ami a modemmel van össze csatlakoztatva.
2010. dec. 4. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Te,ha ez a 75 Ohm-os koax kábel,...akkor vagy 50 ft métere,plusz egy elosztó(300 ft),meg 3 db csatlakozó (300 ft).
2010. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hol lehet venni?Linket plz
2010. dec. 4. 21:04
 5/7 A kérdező kommentje:
[link] Na ilyen kábel hosszabbító kéne.
2010. dec. 4. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
inkább UTP-t vigyél a géphez, ne koaxot
2010. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as splittert bármelyik villanyszerelési boltban, vagy Mediamarktban lehet kapni, 75 ohm.os koaxot is, és F-csatlakozót is, ha már nem hallgatsz a többiekre, és a bejövő jelet szeretnéd tovább osztani, ami esetleg lassuláshoz, minőség romláshoz vezethet...
2010. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!