Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen lassú az internet...

Miért ilyen lassú az internet wifin? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
4en vagyunk egy lakásba, 4 laptop, 4 wifi használó. Lehetséges hogy nekem pl jelenleg wifi állapotnál 11 mbps-et ír ki, speedtestel csak down speed 1 mb, és töltök 200 kb-al? Amikor mi köttettünk 100 mb-os internetet...egy normális magyarázatot valaki tud írni?
2011. okt. 25. 19:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Közben egy újabb infó. Mindenki kikapcsolta a gépét, csak én maradtam a neten de ugyis nagyon lassú. Másnak nem. Mi lehet a gondom? és miért ír ki csak 11 mbps ot, amikor másnak 54et ír ki, kábelen pedig 100at? Valaki segítsen a beállitásokba kicsit.
2011. okt. 25. 20:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehezen hámozom a lényeget, főleg, mert igencsak össze vannak keverve (rosszak) mértékegységek..

Ez mind mást jelent (sebességben): mbps, kb, mb (ez utóbbi bár értelmezhető, de lehetetlen adat: millibit= a bit ezredrésze)

2011. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. Tedd a laptopod a WIFIs routerhez 2m-en belül, úgy csinálj speedtestet..
2011. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lényeg röviden. A szobába mindenkinek 54 mpbs ír ki ha a wifinél rámegy az állapotra. Nekem 11et. Próbáltuk úgy is hogy mindenki kikapcsolt, csak én maradtam a wifin. Úgyis ennyi volt csak. Speedtest.net -en download speednek is csak 1 mb/s-ot ír ki, másnak kb 20at. Mi lehet a problémám? és hol orvosolhatom? (win7)


Ja még egy megjegyzés. Otthon voltam, ott is wifiről neteztem de nemvolt semmi gondom. Itt szarozik csak.

2011. okt. 25. 20:38
 5/5 anonim válasza:

Egy tipp: a routered és a adsl közé tegyél egy tenyérnyi celofánt!

meglátod mennyivel gyorsabb lesz a net!:)

2012. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!