Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez az oldal átverés lenne?...

Ez az oldal átverés lenne? Vagy hogy működik? (link lejjebb)

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni, hogy egy 100 ezer ft-ot érő xbox-ot itt 0 ft-ért árulnak. Ez most hogy van??? Nekem gyanús, tuti van valami átverés a dologban. Ki ismeri az oldalt? Vélemények? Ja és a link: [link]
2010. dec. 14. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha licitálásnak vége, kiírja, hogy nem te nyertél bocsi. Az csak csalinak van ott.
2010. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem venned kell valami pontot vagy bónt amivel licitálhatsz aztán a végén valaki megnyeri a dolgot persze nem te a pénzed meg úszik amit a bónra költöttél
2010. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A válsz tehát IGEN!
2010. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Xbox 360 Minimális BID mennyiség: 150


200 BID = 3000

[link]


Minden egyes tétemelés, azaz az árverésen való részvétel, az Aukció paramétereiben megadott BID


"Ha a Te árajánlatod lesz a legmagasabb - a Te felhasználóneved fog megjelenni a jelenlegi ár alatt. De hogyha ugyanabban a pillanatban valaki más is licitált ezen az aukción és az ár több Felhasználó által (Rajtad kívül) lett felemelve, a jelenlegi ár alatt annak a felhasználónak a loginja fog megjelenni, akinek utolsóként sikerült megnyomni a LICITÁLJ gombot az idő lejárta (az Aukció vége) előtt. Ne aggódj ha nem sikerült utolsónak lenni, még nyerhetsz! Minden tétemelés (LICITÁLJ gomb megnyomása) után, az óra elkezdi visszafelé számolni az időt az Aukció végéig"


****


Tehát licitálsz 150BID=2250Ft-ért, a licitálási idö újraindul, másvalaki rádlicitál, licitálási idö újraindul, és igy tovább...a vesztesek a befizetett BID árát nem kapják vissza, elvégre azon csak licitjogot vettek!... a végén a tényleges ár környékén sőt még e felett veszed meg!

(licit esetén inkább megveszel egy 100 forintos terméket 101 FT-ért, minthogy elbukd a 99 Ft-odat.


JÓ BIZNIS!!!


[link]


[link]

2010. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Lengyel, Angol

[link]

[link]


ÁTVERÉS!

2010. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vazze001 válasza:

Két napja figyelem,és szerintem nem kamu csak bátornak kell lenni!Mivel hogy ilyen olcsó nekünk megéri!De nekik még jobban Pl az előbb néztem egyet végig,egy Nokia Lumia 520 Okostelefon elkelt 2690ft-ért ami nekünk jó nekik még jobb!

Kis matek 1Bid 10 forint -9 bid volt a licitálás!A 2690 az az hogy 2690-ven szer licitáltak rá az az

2690 szer 9 szer 10=242100 volt a bevételük!A telefon ér 60000ezret különbözet 182000. akkor mért lenne átverés? Láttam olyat is hogy egy tévén 2milka plusz volt!

2014. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 wmust válasza:
15-20 perc alatt buktam el 3000Ft-ot, ezek hülyére keresik magukat. akár mire próbáltam licitálni mindig jött egy automata és fölém licitált 1 ft- al nekem meg minden licit kb 100ft-ba kerül... casinóban többet nyerek mint itt
2014. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!