Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Teszveszes anyukák, hogyan...

Teszveszes anyukák, hogyan kell lezárni egy licitet hamarabb?

Figyelt kérdés
Meghirdettem egy játszószőnyeget,fix árat nem adtam meg,most mégis írtak,hogy elvinnék fix áron, ha lezárom a licitet hamarabb. Próbáltam változtatni az aukción, de lehet én vagyok béna, nem tudom,hogy kell. Segítenétek?
2010. dec. 14. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hamarabb lezárni egy aukciót, ha még nincsen rá licitáló, és ha nem 1 Ft-ról indult. Egyébként nem engedi sajnos. :(
2010. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia!

a listázott termék jobb felső sarkán van egy olyan, h további lehetőségek. - változtatás az aukción, katt

onnan tudod lezárni

vagy beállíthatsz privát aukciót is ugyanott, fix árat állítasz be


sok sikert!

2010. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor elrontotta a vevő,mert licitált és utána írt,hogy elvinné többért is, ha lezárom a licitet. De akkor ezek szerint ilyet nem lehet.
2010. dec. 14. 22:18
 4/10 A kérdező kommentje:
A második választ nem láttam,bocsi. Az első verziót már próbáltam,de árat nem enged változtatni,mivel már licitáltak. Akkor ezek szerint, ha átváltom privát aukcióra, akkor adhatok meg fix árat,akkor is ha már licitáltak?
2010. dec. 14. 22:20
 5/10 anonim válasza:

Második vagyok

árat csak akkor módosíthatsz ha még nincs rajta licit.

Ha van rajta licit előbb lezárhatod, ár módosítás nélkül.

2010. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na,most nekem azt írta megvenné 2500-ért, 1500-ról indítottam a licitet, most licitált az illető,de ugye egyből nem ugrik fel 2500 Ft-ra, 1750-nél tart a licit. Akkor most így hogy zárjam le a licitet?,akkor most 1750-ért kellene neki odaadnom, közbe meg többet is adna érte.
2010. dec. 14. 22:32
 7/10 anonim válasza:
Várd ki a végét, szerintem. ez a tiszta dolog. Most úgyis leállítják 24 órára a teszveszt.
2010. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi,nem tudok mást tenni,várok,mert leállt a rendszer.
2010. dec. 14. 23:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Megnéztem a teszvesz blogon, hogy mit is írnak erről az előbb lezárásról:


"aukció idő előtti lezárása – Megkezdett aukciót csak akkor lehet idő előtt befejezni, ha arra még nem érkezett licit vagy egyetlen felhasználó licitált rá, a vevő és az eladó pedig kölcsönösen megegyeznek az aukció idő előtti befejezésében. Fontos, hogy az aukciónak minden esetben a tényleges vételáron kell zárulnia."


Amúgymeg szerintem ha bízol benne, akkor lezárhatod neki annyin amin áll, és reméljük, hogy becsületes és kifizeti a megbeszélt összeget. Ha ezt nem mered, akkor inkább várd ki amíg eléri azt amiért adnád.. :)

2010. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ma írt újra, hogy zárjam le a licitet,de az összeg még nem tart a megbeszéltnél. Jó kérdés,megbízhatok-e benne, hisz nem ismerem. De nem értem,miért nem tudja kivárni,egy nap van hátra, így ha vár egy kicsit,olcsóbban is az övé lesz.
2010. dec. 16. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!