Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Win7-et használok és a netem...

Win7-et használok és a netem (wlanos) nem kapcsolódik. Hiába kattintok a hibajavításra. A másik gépünk működik ami a routerről kapja wifin a netet tőlem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában ( 1 hónapja kb) ha frissítést tölt le vagy csak símán elindítom amikor hazaérek nem tud csatlakozni és 651-es(legutóbb ez volt) kódot ír ki. Ez után Én ugye "a hiba javítása"-ra kattintok amit ki is szokott küszöbölni, egészen eddig. Most ezzel a kóddal azt írja , hogy a tápegység nincs telepítve. Felajánlotta, hogy visszaállítja egy korábbi állapotra a gépet amit meg is tett de a hiba nem szűnt meg. Mit tegyek?
2010. dec. 17. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ne ide ird ki a kérdésed
2010. dec. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ilyen debilek mint az első hozzászoló kiméljenek a kommentelésüktől! Köszönöm.
2010. dec. 17. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Távolítsd el a gépedről a WLAN kártyát és az illesztőprogramot, majd tedd újra fel, vagy keress frissebbet.
2010. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
08:50-es vagyok. Most olvastam vissza és picit félreérthető. Ne fizikailag vedd ki a kártyát, csak az eszközkezelőből távolítsd el!
2010. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsónak :

Ezt sajnos csak késő délután tudom megtenni mert most dolgozom. Az általad említett kártya eltávoltítást a gép ugye újra telepíti? Azt nem értem akkor amikor a hiba javítását kértem mért nem tette meg ezt ? A routert nem kell újra rakni ez miatt remélem mert azt nem vágom?


Köszönöm a választ ! Várom ezekre is.

2010. dec. 17. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!