Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet olyan internetes fórumot...

Lehet olyan internetes fórumot indítani, ahol cégekkel kapcsolatos negatív tapasztalatokat szeretnék összegyűjteni? Lehet ennek bármilyen jogi akadálya? Pl. Beperelnek becsületsértésért, vagy leszedetik a bejegyzéseket, stb.

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

asszem annó nekem is ez volt az első weblapos ötletem.

a gond, hogy nem hiteles. nem tudod hitelesíteni. bárki beküldhet bármit rosszindulatból, és mivel te vagy az interface, vagy le kell szedned ha valaki pampog, vagy elintézned a két vitás fél kommunikációját, hogy oldják meg, stb..

2010. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már létezik fogyasztóvédelmi blog, Tékozló Homár néven. Itt is negatív tapasztalatok, átverések, lehúzások szerepelnek. Más oldalakhoz képest annyi előnye van hogy eléggé elterjedt, ezért nagyon gyakori hogy a beküldött vádakra reagálnak a vádban szereplő üzletek, vagy éppen cáfolják a beérkező vádakat. Ezzel a hitelesség megmarad, mert mindkét fél szemszögéből megismerheti az olvasó az eseteket, és tanulhat is belőle.

homar.blog.hu


Ha valakinek problémája van, szerintem itt próbálkozzon.

2010. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!