Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem akarja telepiteni a...

Nem akarja telepiteni a mobilnetemet:/?

Figyelt kérdés

bedugom a vodafonos usb modemet de nem akarja feltelepiteni

egyszerüen bedugom bejelőli hogy csatlakoztatam de telepiteni nem akarja és azt jelzi hogy üres!!

egyszer sikerült de kibe lépet hol jelezte hogy install azt kiislépet azt megint és megint kilépet:S a pendrivét felismeri szal csatlakozási probléma nincs asztali gépem felismeri de a laptop nem akarja mi a probléma?


2010. dec. 24. 22:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
válaszoljatok kérlek
2010. dec. 24. 22:17
 2/13 bp1985 ***** válasza:
Milyen oprendszer van a gépeden? Az oprendszered támogatja azt a fajta sticket? Hiányos kérdésre nem lehet normális választ adni.
2010. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
bocsi probáltam mindent leirni xp sp 3
2010. dec. 24. 22:25
 4/13 bp1985 ***** válasza:
A másik gépeden is xp sp3 van?
2010. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
azon win7 32 bit ultimate
2010. dec. 24. 22:34
 6/13 A kérdező kommentje:
azon win7 32 bit ulti
2010. dec. 24. 22:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Én már három éve USB modemet használok, egy éve sticket és Vodás vagyok. Előszőr is, a jelenlegit töröld le. Vezérlőpult/Programok telepitése, törlése. Sehol ne maradjon semmi. Aztán vedd ki a SIM kártyát és az egyik előlapi USB portot válaszd ki erre a célra. Ezt KIZÁRÓLAG a stickkel használd, semmi másra, egy gépen ezt az egyet. Dugd be és hagyd, hogy feltelepítse magát. Ha kéri a SIM kártyát, tedd be. Utána ne engedd csatlakozni, Mégse. Bal oldalon: Kapcsolatkezelés. Egyedi APN. internet@vodafone.net DNS1: 80.244,97.30 DNS2: 80.244.96.1. Eszközkezelés, Szerkesztés: 3G kizárólag. Ez a HSDPA (szélessáv). Csak szabályosan lépj ki és be (Minden programról be, Bontás, kis kocka a Tálca jobb sarkában: kilépés. Ha bezárta magát, vedd ki a SIM kártyát és mobilban Biztonság KI. Kérdezz, ha nem megy. És nekem is Windows XP SP3 az op. rendszer a gépemen.
2010. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát a probléma az hiába dugom be nem akar elindulni a telepités jelzi hogy g meghajto van valami de semmi belépni se tudok mert azt jelzi hogy helyezek be usb de már bent van pedig elv automatikusan elkéne indulni

asztalin elindul minden nélkül

de a laptopon nem akar a telepités elindulni:S:/

mindent probáltam:/

2010. dec. 25. 00:36
 9/13 anonim ***** válasza:
A laptopon más az operációs rendszer, mint az asztali gépen, ha jól értettem. Lehet, hogy éppen ez a gond, meg kellene kérdezni a Vodafone telefonos ügyfélszolgálatot. 1270, 5-ös gomb, műszaki segítségnyújtás, 0-as gomb, személyesen lehet beszélni az informatikussal.
2010. dec. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bp1985 ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem támogatja a win xp-t, csak a win 7-et. Milyen tipusu a sticked?
2010. dec. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!