Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tanítsak meg valakit...

Hogyan tanítsak meg valakit netezni, aki most jött 46 év után egy lakatlan szigetről?

Figyelt kérdés
Anyámról lenne szó, azt sem tudja, mi az a weblap, mi a lényege, az e-mail címek után minek az a kukac izé, és a g-mail-en keresi az ismerőseit, őrjöngve, hogy nem találja. Valami jó anyag kéne, akár nyugdíjas oktatás, vagy 6 éveseknek szóló.
2010. dec. 28. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Először a számítógép működésének az alapjaival kell tisztában lennie.


Majd szépen fokozatosan bevezethetitek az internetet is.


Ha gondolod írok pár sort, csak én ezt munkaként csinálom, tehát valamilyen juttatás nem ártana érte :)

2010. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fogsz egy wikipédia lapot ahova minden levan írva, kiszeded a lényeget és elmagyarázod neki.
2010. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
számítógép részeit nehogy elkezd magyarázni, annak semmi köze a mezei netezéshez.
2010. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Még jó, hogy ez a munkája... Ilyen dilettáns hülyékkel van tele az ország.

Várom a tippeket én is. Csak az én "tanítványom" még gmail-re sem megy fel magától.:)

2010. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgyan így jártam anyámékkal, a végül valóban elküldtem egy magántanárhoz.(őket ajánlom rendesek voltak: www.tanitas.eu) Alapjáraton programozó volnék, de semmit nem értem el, mert amit én mondtam az hülység az úgy nem jó én nem értek, hozzá kijőt a srác elmondta úgyan azt az már úgy jó volt, mert ő ért hozzá még is csak tanár.

2010. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én anyám is így kezdte de már kezd belejönni

de még mindig 2 kézzel fogja az egeret:D


Nekem startlap van beállítva kezdőlapnak ott jobb oldalt van a email amire 1 kattintás belépni alatta van ahova saját linkeket lehet beírni ide elmentettem pár linket amit szokott nézegetni

Ha valami mást akar ki keresni akkor tudja hogy a jobb felső sarokba kell beírni és kiad oldalakat:)

2010. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

összeszedtem sok sz..rt netről, és kinyomtattam, hátha így majd sikerül. De addig nem fogja tudni használni, amíg ékezettel és nagybetűvel írja be az e-mail címet.

Szerintem reménytelen. A telóját sem tudja használni...

Gondoltam felhívom a 77 éves nagymamám, megtanítom neki, és majd ő megtanítja... többre megyek...

2010. dec. 29. 00:47
 8/10 A kérdező kommentje:
ja, és a két kezes egeres aranyos volt :D
2010. dec. 29. 00:48
 9/10 czibles ***** válasza:

rengeteg könyv van ilyen embereknek, és még több netes forrás.

itt egy példa: (igaz OpenSuse-hez, de 100%, hogy van winhez is. no meg ha egyiket sem tudja használni akkor olyan mindegy hogy mit tanul meg.)


[link]

2010. dec. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én anyám meg a mai napig azzal tud a sírba vinni,hogy ordibál,hogy megint nem engedi belépni ez a qrva oldal ,nem fogadja el a jelszót. Azt közben mindig o-mint olga-t nyom a 0-mint nulla helyett ,meg fordítva,azt persze,hogy nem jó ,és amikor ezt mondom neki akkor mindig megkérdi ,hogy :

- Miért ,nem mindegy ?

2010. dec. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!