Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Steamen biztonságos a vásárlás?

Steamen biztonságos a vásárlás?

Figyelt kérdés
Szeretnék steamen venni 1 játékot ebbe a nagy akcióba de a bankártyám adatai ugye nem kerülnek ki senkinek, és csak annyit vesznek le amennyi a játék?
2010. dec. 31. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztonságos nyugodtan vásárolhatsz.
2010. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
k csak azért kérdeztem mert fizetés is arra jön stb.
2010. dec. 31. 12:54
 3/12 anonim ***** válasza:
ez egy nemzetközi komoly netes hálózat. biztonságos.
2010. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most vettem nem rég egy játékot, minden ok volt. és nagyon gyors. félp mulva ott volt a játék a felhasználomon
2010. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy a világ legnagyobb digitális játékterjesztőjénél vásárolni kockázatos?


Annyit tudok hozzátenni, hogy eddig 124 játékot vettem tőlük bankkártyával, és eddig még abszolút semmi gond nem volt.

2010. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

semmi olyant nem kell megadnod, csak a számlaszámod és a kártyán egy 3jegyű biztonsági számotés mikor jár le a kártya, ennyi! Se pin kód semmi nem kell hozzá. Ja meg az adataid nyilván :)

Amint megtörtént a vásárlás, azonnal töltheted le a gamet(bár most csak éjjel lehet a túlterhelés miatt).

Jelszóra vigyázz, erős jelszavad legyen, és soha ne add ki senkinek, ne cserélj senkivel.

2010. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megvettem rögtön meg is kaptam !
2010. dec. 31. 14:43
 8/12 A kérdező kommentje:

Még annyit kérdeznék hogy most már tölti le de cd kulcsot vagy ilyet nem kapok? Mert online is szeretnék vele játszani. Vagy automatán tudok vele?

(GTA4)

2010. dec. 31. 14:47
 9/12 A kérdező kommentje:
megtaláltam
2010. dec. 31. 14:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen ez olyan mint, ha beírtad volna a cd kulcsot.

Az egyik válaszolonak:nem kell nekik a pin kód, de mégis levesznek pénzt nem? :) bár nem hiszem, hogy erre rá vannak szorulva, de le tudnák nyulni a lóvénkat :P

2010. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!