Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Biztonságos vásárlás miatt...

Biztonságos vásárlás miatt szeretnék kérdezni 110000 ft-ból szeretnék leptopot veni othonra iskolába stb. megkérdezni leptop lehet jó a számomra?

Figyelt kérdés
Biztonságos vásárlás miatt szeretnék kérdezni 110000 ft-ból szeretnék leptopot veni othonra iskolába stb. amit szeretnék cd dvd olvasása kisebb játékok müködtetése? (cs 1.6, vagy cs 2d is jó) zene halgatás videó nézegetés kisebb programok használata (kottázás, jedzetekre, . Házi hoz viszonylag gyors gép kéne és az aku is dokáig birja. Elöre is kösz (ja és a játék nem anyira fontos de ha lehetne azé mégis na várom a válaszokat
2010. júl. 1. 21:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
[link] ez szerintem nem rossz ez egy középgép szinte.
2010. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Á KÖSZÖNÖM MEGNÉZTEM DE HA MEGKÉRDEZHETNÉM KIELÉGÍTHETI E A VÁGYAIMAT?
2010. júl. 2. 15:41
 3/16 anonim válasza:
Első vagyok Igen ez jó lehet ezekre a célokra talán még Counter Strike Source is futna minimumon.
2010. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

szerinted ez nem lenne jobb ja és még kérdeznék töled egypár dolgot ugy hogy örülnék ha lennél még egy darabig



[link]

2010. júl. 5. 11:36
 5/16 anonim ***** válasza:

Csak hogy tudd ezeknek a notebookoknak NAGYON kicsi a mértük és a képernyőjük.

Én ezt(eket) ajánlom: [link]



[link]


Ezekben Ati kártya van ami sokkal obb mint az intel videókártyáti.3gb ddr2 ram ami nagyon gyorssá teszi és 2 magos proci is van benne :]

2010. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
kösz már nézem is
2010. júl. 6. 11:20
 7/16 A kérdező kommentje:
az aceresel az a bajom hogy vistas mert annál nem lehet akár milyen játékal játszani tsómnak is visztás van és különben nagyon jó gép lene ha nem lene vistas a hps nél meg FreeDOS os operácios rendszert nem ismerem
2010. júl. 6. 11:23
 8/16 A kérdező kommentje:
nálam a játék is lényeg már nem kell a legujabbakat lejátszania de azért nagyon ne unatkozzak és a hp snél nem látom az usb számát
2010. júl. 6. 11:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Elviszed egy haverhoz és rak rá XPt vagy widnwos 7et és kész :)
2010. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
és miféle játékok mennek rajta?
2010. júl. 6. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!