Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HotDog-on tudnak a tagok...

HotDog-on tudnak a tagok egymásnak privát üzenetet küldeni, amit csak ők láthatnak, más nem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az a tag akinek akarsz küldeni engedélyezi, hogy idegenektől is kapjon (nem haver és ismerős), akkor igen.
2011. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.


Csak azért kérdeztem, mert én nem vagyok regelve ott és nem nagyon látom, hogy máshol is kommunikálnának az üzenőfalon kívül. Ja, meg persze chat is van.


És akkor az hol jelenik meg nekik, van valami postafiókszerűségük ott?


Egyébként az látszik a hotdogon, hogy ki nézte meg az adatlapod? Ha esetleg látszik is, gondolom a nem regelteket nem írja ki, hogy "Egy nem HotDog-tag megnézte a profilodat".

De majd lehet, hogy ennek külön kérdést írok ki. :)

2011. jan. 10. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azt mutatja aki regelve van, de csak úgy is tudsz írni nekik bárhova.
2011. jan. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, mást már nemigen kérdezek, majd talán regelek és akkor meglátom magam. :)
2011. jan. 13. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!