Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol találok olyan könyvtárat,...

Hol találok olyan könyvtárat, ahol privát emberek adnak kölcsön egymásnak könyveket?

Figyelt kérdés
Olyanra gondlotam, hogy valaki felrakja hogy neki van az xy könyve és Szegeden kölcsön adja. vagy ilyesmi.
2009. jún. 5. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez miért lenne jó? Az biztos, hogy pl. én idegennek nem adnék könyvet kölcsön, csak barátnak. (Ott se mindegyiknek)

Erre való a könyvtár. Nagyobb is a választék, akármikor mehetsz.

2009. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a bajom az hogy külföldön lakom és sokat olvasom, párhavonta haza megyek, vagy a fönköm megy haza és akkor feszek vagy vetetek egy rakat könyvet. ( a nyálas romantikustól, szépirodalom minden) de már dunát lehetne rekeszteni a könyveimböl. Aztán egyszer elolvasom többet ki sem nyitom. nekem ezek a könyvek többet nem kellenek, de nincs magyar könyvtár 1000 km-es körzetbe.
2009. jún. 5. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Add el antikváriumnak...
2009. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!