Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent ez? Internet...

Mit jelent ez? Internet adatforgalma.

Figyelt kérdés
Internet adatforgalma meghaladta a 9kb-ot majd a 11 kb-ot és utána (valami GPRS miatt) 250 Ft-ot levontak a számlámról.
2011. jan. 6. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Az internethasználat (oldalletöltések, vagy kimenő-bemenő forgalom) adatforgalmat generál, melynek mértéke a látogatott lap nagyságától függ (minél több a tartalom egy oldalon, annál nagyobb a mérete, a megtekintéshez pedig le kell tölteni az adott oldalt).

Valószínűleg a szolgáltató 9 kb (biztos hogy ennyi? nagyon kevés) forgalom elérésekor figyelmeztet, majd 11 kb elérésekor már a plusz adatforgalom, és az elért limit miatt felszámol az adatmennyiség után 250 ft-ot.

2011. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen először 9kb-ot kaptam sms-ben utána 2 másodperc múlva már 11kb. és abban a pillanatban nem is neteztem nem is szoktam csak véletlenül beléptem de azonnal ki is léptem :(
2011. jan. 8. 16:59
 3/3 A kérdező kommentje:
és nagyon szépen köszönöm hogy megírtad
2011. jan. 8. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!