Az internet stick et ki akarom cserélni de nem tudom letörölni az előzőt. Hogyan lehetne?




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Sziasztok! Letöltöttem a Kaspersky Internet Security 2011-et és az a baj,hogy az én gépem nem bírja annyira ezért elégé belassítja!!!Ezért megpróbáltam eltávolítani csak a végénél azt írta ki a gép,hogy: Ellenőrizze,hogy rendelkezik-e elegendő jogosultsággal a...
Valami bődület rossz ez a böngésző. De nem tudom eltávolítani, a mappában nincs uinstall fájl, a programoknál meg nincs ott az ie9. :S
Feltelepítettem ezt a vírusirtó programot a számítógépemre, és akárhol keresem a mappáját, csak a parancsikonát találom.A Program Files-ban sincs benne.Sűrgős lenne, mert 10 percenként azt ajánlja, hogy fizessek a teljes verzióért.
Letöltöttem a ie 9 et és Sz@r ahogy van.. A 8 az teccett de nem engedi,hogy felrakjam,mert van újabb verzió-.- A 9 et meg nem bírom letörölni mert nincs a vezérlőpultban és a C-ben sem találom:@
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




