Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internet stick et ki...

Az internet stick et ki akarom cserélni de nem tudom letörölni az előzőt. Hogyan lehetne?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
amúgy mit szeretnél ?
2011. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy másik mobil internet dolgot rárakni a gépre
2011. okt. 30. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fog sikerülni rátenni másik internetet, hiszen a SIM-kártya más.
2011. okt. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyszer már sikerült csak a másikat le kell tölölni és most ki irja hogy irás védett anyag van rajta ezért nem lehet törölni
2011. okt. 31. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor formázd le, de egyébként ha arról megy a Net, akkor persze, hogy nem engedi letörölni. Előbb szüntesd meg a kapcsolatot.
2011. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megszüntettem ki is húztam de nem megy
2011. nov. 2. 16:37

Kapcsolódó kérdések:

Miért nem tom letörölni a Kaspersky Internet Security 2011-et?

Sziasztok! Letöltöttem a Kaspersky Internet Security 2011-et és az a baj,hogy az én gépem nem bírja annyira ezért elégé belassítja!!!Ezért megpróbáltam eltávolítani csak a végénél azt írta ki a gép,hogy: Ellenőrizze,hogy rendelkezik-e elegendő jogosultsággal a...

Internet Explorer 9-et miért nem tudom letörölni a gépről?

Valami bődület rossz ez a böngésző. De nem tudom eltávolítani, a mappában nincs uinstall fájl, a programoknál meg nincs ott az ie9. :S

Hogyan lehet letörölni a Personal Internet Security 2011-et letörölni a merevlemezemről? (többi lent)

Feltelepítettem ezt a vírusirtó programot a számítógépemre, és akárhol keresem a mappáját, csak a parancsikonát találom.A Program Files-ban sincs benne.Sűrgős lenne, mert 10 percenként azt ajánlja, hogy fizessek a teljes verzióért.

Hogy kell letörölni az internet explorert?

Letöltöttem a ie 9 et és Sz@r ahogy van.. A 8 az teccett de nem engedi,hogy felrakjam,mert van újabb verzió-.- A 9 et meg nem bírom letörölni mert nincs a vezérlőpultban és a C-ben sem találom:@




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!