Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Freemail-nél nem foglalkozna...

A Freemail-nél nem foglalkoznak az ügyfelekkel! Mire váltsak?

Figyelt kérdés

Sok éve vagyok a Freemailnél, több e-mail fiókom is van.

Már nem először fordul elő, hogy normális stílusban írok nekik és nem kapok választ.

Pár napja is írtam, de semmi. Van, amit már hónapokkal ezelőtt megkérdeztem és már elnézést, de egyszerűen le se sz@rják az embert!

S bár alapvetően jónak találtam a Freemailt, ezért szeretnék más szolgáltatóra váltani, mert most nagyon "berágtam".

Hihetetlen, hogy ha bármi probléma van nem képesek segítséget nyújtani, és csak szenved az ember!!! Ráadásul nem alapvető dolgokat kérdeztem meg, amire az ember kis idő után rájöhetne, vagy le lenne írva a súgóban...



A gmail-t ajánlották nekem nagyon, az mennyire

- megbízható, biztonságos

- könnyen kezelhető

- van-e magyar nyelvű kezelőfelület ?


Új e-mail címet szeretnék létrehozni, melyet a netes rendeléseimhez használnék. Pl. internetes parfümériában vásárolok és ezt adom meg. Ilyesmik...


2011. jan. 7. 01:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha supportot is akarsz, akkor az internetszolgáltatód által adott fiókot javaslom, mivel ingyenes emailekhez nem nagyon szoktak ilyet biztosítani vagy elég gyér minőségben. Később, ha már elég jól ráéreztél a dolgokra, akkor a gmail nagyon praktikus online levelezőklienssel rendelkezik és a hotmaillel ellentétben telepített levelezőklienssel (pl. MS Outlook) is használható.
2011. jan. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Ezúton köszönöm a további válaszokat is!


Céges címet azt hiszem, egyelőre nem állok neki csinálni :) Talán megteszi a gmail is. Talán... :)


Na igen, nekem a biztonsági kérdés is olyan, hogy:

Mi a kedvenc színem?

Válasz: &@[jfbvBmChKhzg4165grjfh$pTr5

(Felírom a füzetkémbe.)


A névjegyekkel eddig nem nagyon foglalkoztam. De még így is jobbnak hangzik a f-nél.


Kíváncsi vagyok már a gmail-re, ha beválik többet még véletlenül se kattintok a freemailre.

(Egyébként is a falat kaparnám már a sok nők lapjás cikktől, amit kilépés után ajánl nekem olvasásra, sokszor fotókkal is illusztrálva... Köztudottan hatalmas hírértékkel rendelkező tudományos írások mind, melyek nélkül az élet értéktelen!)

2011. jan. 7. 05:23
 13/24 A kérdező kommentje:

Régen volt chello-s (UPC) e-mail címem, de akkoriban azzal is csak a probléma volt, mert hamar megtelt és nem volt semmi funkció. Az üzenetek néha csak úgy eltűntek, se mentés semmi. Nem tudom most milyen, de nem közelítenék felé túl nagy bizalommal megmondom őszintén.


Ez jól hangzik, köszönöm az ötletet! Régen is az Outlook-on keresztül néztem meg a maileket, csak aztán valahogy abbamaradt.

2011. jan. 7. 05:30
 14/24 anonim ***** válasza:

A Hotmail is használható telepített klienseken - pontosabban csak a Windows Live Mail-en lehet beállítani, de azon minden gond nélkül, bár én nem vagyok túl jóban vele, csak az msn-el kapcsolatok dolgokra használom.

Viszont ha csak ezért nincs kedved feltenni a windows live essentialst, vagy más levelezőprogramod van (pl Outlook vagy Opera mail) akkor mindenképp gmail. Évek óta használom, és semmi gond nincs vele, még egy levél sem veszett el út közben, és minden melléklet átjött.

2011. jan. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Az essentials csomag fent van, de a live mailt eddig még nem használtam.

De egyébként is mindig meg van nyitva a böngésző, így nekem nem akkora gond, ha a webes felületen kell belépnem.

2011. jan. 7. 06:11
 16/24 A kérdező kommentje:
Mindenesetre a te válaszodat is köszönöm!
2011. jan. 7. 06:13
 17/24 anonim ***** válasza:

Sok jó javaslatot kaptál. Tapasztalatból is azok mellett vagyok, akik a gmail-t ajánlják!

Helyedben -legalább is egy jó ideig- megtartanám minden internetes levelezőt /freemail, hotmail stb. meg az esetleg netszolgáltatód által biztositott fiókot/ is. Regiznék a gmail-ba és minden cimet ide irányitanék, igy egy helyen, egy ablakban kezelhetnéd leveleidet.

Ha pedig még outlook szoftverod is van, főleg a 2007 és 2010-es, akkor - elsősorban az outlookokban lévő sok jó szerkesztési funkció és praktikum miatt- IMAP-ot használnék. Vagyis az outlookba jönnének a gmalban lévő levelek, ahol egy ablakban látod azokat és tudod azokat kezelni, még netkapcsolat hiányában is. Igaz továbbitani csak netkapcsolattal lehet innen is.

Nekem is több email cimem van, ezek bejönnek a gmail-ba, a Gmail levelek meg a 2010-es outlokomba. Természetesen IMAP használata esetén nem kell külön belépni a gmail-ba.

2011. jan. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok ujra: És jelszó "örökös", biztonságos megjegyzésére ezeket használjad, kiváltképpen javaslom az általam preferált LastPass-t:

[link]

2011. jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
gmail! Én 2005 óta csak ezt használom, Thunderbird klienssel nézem, IMAP4-en keresztül, a legjobb kombináció, van gmail kliens a mobiltelefonok többségére is.
2011. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem feltörték a freemailom, írtam nekik még pár hónapja, azóta válaszolni luxus...úgyhogy gmailra váltottam, sokkal jobb, és mondják is hogy biztonságosabb!
2011. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!