Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Freemail-nél nem foglalkozna...

A Freemail-nél nem foglalkoznak az ügyfelekkel! Mire váltsak?

Figyelt kérdés

Sok éve vagyok a Freemailnél, több e-mail fiókom is van.

Már nem először fordul elő, hogy normális stílusban írok nekik és nem kapok választ.

Pár napja is írtam, de semmi. Van, amit már hónapokkal ezelőtt megkérdeztem és már elnézést, de egyszerűen le se sz@rják az embert!

S bár alapvetően jónak találtam a Freemailt, ezért szeretnék más szolgáltatóra váltani, mert most nagyon "berágtam".

Hihetetlen, hogy ha bármi probléma van nem képesek segítséget nyújtani, és csak szenved az ember!!! Ráadásul nem alapvető dolgokat kérdeztem meg, amire az ember kis idő után rájöhetne, vagy le lenne írva a súgóban...



A gmail-t ajánlották nekem nagyon, az mennyire

- megbízható, biztonságos

- könnyen kezelhető

- van-e magyar nyelvű kezelőfelület ?


Új e-mail címet szeretnék létrehozni, melyet a netes rendeléseimhez használnék. Pl. internetes parfümériában vásárolok és ezt adom meg. Ilyesmik...


2011. jan. 7. 01:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én is a Gmailes címet szeretem a legjobban, de van chello-s és citromailes is. A citromailest általában regisztrációkhoz használom. Olyanokhoz, ami nem biztos hogy sokszor kelleni fog.

Thunderbirddel nézem, abba van átirányítva összesen 5 email cím: a saját három címem, a párom gmailese és egy ismerős szintén gmailese, ami a Teszveszhez kell Neki, csak én kezelem. :))

2011. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Meggyőztetek, ezentúl Gmail.


Az összes válaszra nyomtam a zöld kezet :)

2011. jan. 8. 01:32
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 4 éve van gmail-em, és soha semmi problémám nem volt vele. Kicsi az esélye, hogy feltörik, vagy vírust kapsz. Kezelni könnyű, és a tárhely sosem telik meg. Én még 1 levelet se töröltem ki. Hogy visszaírnak-e vagy sem, azt nem tudom, mert sosem volt semmi bajom vele. Bátran tudom ajánlani. Gmail csomó más Google tulajdonban lévő honlaphoz is gyorsan kapcsolódik: YouTube, Facebook, stb.
2011. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm már látom, mennyivel jobb a Gmail!


De azt nem tudtam, hogy ehhez mobiltelefon is kell... mármint a regisztrációhoz az ellenőrző kód miatt.

Mindegy, megoldottam az a lényeg.

Köszi mindenkinek.

2011. jan. 8. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!