Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on tényleg van olyan...

Facebook-on tényleg van olyan alkalmazás, amivel látni lehet, hogy ki nézi meg az adatlapomat? Vagy az nem működik?

Figyelt kérdés
Én nem szeetném magamnak telepíteni, hanem csak nem akarom hogy mások lássák ha én mindennap megnézem őket:D Most láttam hogy elvileg van ilyen, de tudom h mondjuk az iwiwen is van de az csak kamu. Erről a facebook-osról tudtok valamit?
2011. jan. 9. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Az alkalmazások csak olyan információt tudnak lekérdezni amit az oldal amúgy is tárol. Mivel maga a Facebook sem figyeli és jegyzi meg hogy ki kit nézett meg, nem lehet olyan alkalmazás sem, ami ezt az információt megszerzi és neked mutatja.
2011. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont most szemetelt ki egy ismerősöm ilyet az üzifalamra.

Ez arra jó, hogy rákattintasz, azt hiszed dejó, közben az összes ismerősöd falára kirakja a hirdetését. Ők is rámennek és terjed, megszerezve ezzel a személyes adataikat.

Szóval senki se fogja látni, hogy megnézted.

2011. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is megerősíthetem, az egész egy nagy csalás.
2011. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

oké, köszi mindenkinek! én is most kaptam üzifalra, de nem mertem ráklikkelni, akkor még szerencse:)

köszi!

2011. jan. 9. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!