Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell egy adsl internet...

Hogy kell egy adsl internet vonalat megosztani két számítógép között?

Figyelt kérdés

Egy asztali számítógépről,és egy laptopról lenne szó.Most csak az asztali gépen van adsl(externet) internet,és azt kellene elérhetővé tenni a laptopra is.

Jó lenne minél részletesebben,mert kezdő vagyok a témában.Routerem már van( az üzletben ajánlották ezt a fajtát)TP-Link 54Mbps Wireless G Router.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 12. 16:03
 1/4 anonim válasza:
A routert összehangolod a géppel, a laptopodon meg elvileg van wifi és beállítod.
2011. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdésnek ideteszek két móricka rajzot,de közben azért kérdezzél

[link]

[link]

2011. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már majdnem sikerült az előbb,de kiderült hogy kell valami jelszó,amit az internet eléréshez állítottunk be.3 éve nem kellett,és valahogy elfelejtődött.Utánna meg a régi módszerrel sem tudtam belépni,csak nagyon sokára.Most meg nem merem megpróbálni újra,mert a tesóm megöl,ha elcs*szem a netet:(

Amúgy köszi a segítséget,de azt hiszem nem fog menni így se,mert béna vagyok hozzá:(

2011. jan. 13. 16:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Végre sikerült!Nem is volt annyira bonyolult,köszi a segítséget!:)
2011. jan. 16. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!