Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom facebook-on...

Hogyan tudom facebook-on beállítani, hogy "kapcsolatban vele"?

Figyelt kérdés
Beírtam a párom, elmentettem, de azt írja ki, hogy visszaigazolatlan kapcsolatcimke. Csak akkor lesz látható, ha a másik fél visszaigazolja. Párom is megnézte a face-jét, de neki nem küldtek semmiféle visszaigazolnivalót. Már megpróbáltuk, hogy ő is beír engem, de így se engedi. Hogyan kell megoldani, hogy megjelenjünk egymásnál?:S Köszi szépen!
2011. jan. 12. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nagyon el van szarva facebookon. nem mindig jön össze egyből. néha csak várni kell vele. bejelentkezés->kijelentkezés->bejelentkezés. meg kell nézni ugy. eddig ott jelezte nekem, ahol azt irja hogy felvett valaki ismerősnek. mostmár csak jobb oldalon írja ki a kezdőlapon. bár ez a családi felkérés. de szerintem a kapcsolatbeli is így lesz. nézd meg jobboldalt, nem egy feltűnő dolog.
2011. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszi szépen!:) Ott volt ez is ahol azt jelzi, hogy bejelöltek ismerősnek. Érdekes, hogy ezt nem jelezte... csak mikor rákattintottam előjött. Na a lényeg, hogy sikerült! (Remélem így már mindenki megtudja majd találni!) Köszi még egyszer!
2011. jan. 13. 10:28
 3/4 dominik.ballo válasza:
És ezthol lehet? Hol van a kapcsolat címke mármint hol lehet beállítani azt? Mert sehol nem találom.
2013. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dominik.ballo válasza:
már megvan
2013. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!