Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kulfoldon elek, a TV2 musorat...

Kulfoldon elek, a TV2 musorat interneten tudom nezni. A teljeskepernyore valtasnal kiirja, hogy milyen programot kell letoltenem, de csak egy pillanatra. Mi ez a program?

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki segiteni,mert ilyen kis kepernyon nem igazan elvezheto a musor.
2009. febr. 1. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Frissítsd a flash lejátszót.

adobe.com

Itt a "get adobe flash player"-re kattansz. Letölt egy fájlt, bezárod a böngészőt, telepíted a fájlt, és ezután teljes képernyőn élvezheted az aktívot.

2009. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem kérdésem van. Milyen programmal nézel tv2-t külföldön?

előre is köszönöm válaszod.

2009. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"TV2 musorat interneten tudom nezni"


Ez azt feltételezi, hogy az illető a www.tv2.hu címen a videótárat használja. Legalábbis az én olvasatomban.

2009. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 18.37-es kérdező vagyok. Én is a videótárra gondoltam ,de reménykedtem hátha van olyan progi amivel a teljes műsort tudja "fogni" valaki.Pl: superinternet tv stb.Az ilyenekkel én eddig csak a Dunát tudtam nézni. De a remény hal meg utoljára.
2009. febr. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Meg mindig segitsegre lenne szuksegem!

Nagyon kezdo vagyok ebben a letoltesi temaban:)Tehat,letoltom, bezarom a bongeszot,majd telepitem,de hogyan telepitem?

Tudnad irni reszletesebben?Koszi!!

2009. febr. 2. 14:13
 6/7 A kérdező kommentje:

www.mtv.hu online

m2

m1

kulfoldi nezok szamara.

2009. febr. 2. 14:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Letoltottem a flesh playert.Innen hogyan tovabb?A tv2.hu oldalan a videokat meg mindig kis kepernyoben tudom nezni:(
2009. febr. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!