Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Újra telepitettem az XP és...

Újra telepitettem az XP és nincs internet és hang mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 16:58
1 2
 1/12 Panda Péter ***** válasza:
fel kell rakni az alaplapodhoz való hang- és hálózatikártya drivereket.
2011. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Legfőképpen az, hogy xp-t telepítettél. Windows 7-tel nem lenne ez a probléma.


Hiányoznak a driverek. Sajátgépen jobb gomb, kezelés, és bal oldalt válaszd ki, hogy eszközkezelő. Ott vannak jobb oldalt azok a dolgok, amik nem működnek sárga kérdőjellel előtte. Azokhoz kell drivert keresned. Adtak cd-t a géppel, azokon próbáld meg, vagy az interneten a hangkártyád típusa és a driver szó egymás mellé írásával keress. Ugyanezt a hálózati kártyád típusa, és a driver szóval, kivéve ha ezek alaplapiak, akkor az alaplap típusával, és a driver szóval.

2011. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
a drivereket fel kell raknod kell legyen a géphez egy cd azt berakod és ott van hogy hang driver hálozati kátya driver stb
2011. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 P.O.C. ***** válasza:
40%

17:02

========

"...Windows 7-tel nem lenne ez a probléma...."


Ha.., ha.., ha..!

2011. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Interneten nem tudok keresni mert az sincs, CD meg nem kaptam a géphez.Sajnos ez van.
2011. jan. 15. 18:25
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem kéne minden piti probléma miatt újratelepíteni.
2011. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1 % volt szabad a gépen.Akkor ????
2011. jan. 16. 10:06
 8/12 P.O.C. ***** válasza:
67%
Törölni kellett volna néhány nem használt programot. Vagy archiválni az adataidat.
2011. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hang már van,de videokártyához nemtalálok letöltést./SIS 330 mirage IGP / hez.
2011. jan. 16. 21:38
 10/12 anonim ***** válasza:

P.o.C


Ömm.. szerintem nem volt vicces, amikor azt írtam, hogy Windows 7-tel nem lenne ez a probléma. Mivel automatikusan benne van rengeteg driver, ezért képzelhető el az, hogy nekem eddig minden egyes telepítésnél beletöltötte a drivereket, amik meg nem voltak benne, azokat meg a Windows update-ről leszedte. Ezért mondom, hogy a Windows 7 alatt nincs ez a probléma. Egyébként semmi ellenvetés nincs, nyugodtan használhatsz Windows XP-t, csupán 10 éves rendszer. Majd ne lepődj meg, ha veszel valami új hardvert, és nem lesz hozzá XP-s driver.

2011. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!