Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 4 napja regisztráltam egy a...

4 napja regisztráltam egy a Kárpátia fórumra. (lent linkelve) Amikor be akarok jelentkezni azt írja ki hogy: "Hiba! Ez a név adminisztrátori jóváhagyásra vár! " Mi lehet a baj? 4 napja ezt írja ki. Aki regisztrálva van megírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 17. 19:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Helyesírásért bocsánat csak utólag átfogalmaztam a kérdést. Tehát első mondat: 4 napja regisztráltam egy Kárpátia fórumra.
2011. jan. 17. 19:43
 2/4 anonim válasza:
Én nem vagyok fent, de a legtöbb oldal ahová regelni kell , küld egy visszaigazoló mailt.azzal kell aktiválnod a fiókod.
2011. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem mert jelszót kellett változtatni stb. és jött egy levél amiben ez volt: A jelszómódosítás sikeres. Név:...

Jelszó:... Figyelem! A regisztráció csak az adminisztrátori jóváhagyás után lesz használható!

és 4 napja nem hagyják jóvá. :D

2011. jan. 18. 14:32
 4/4 anonim válasza:
Röviden: Várj az adminisztrátorra | Jelezz neki, ha esetleg tudsz valami módon.
2011. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!