Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet feliratot feltölt...

Hogyan lehet feliratot feltölteni a Feliratozz.hu-ra? Vagy más ötlet?

Figyelt kérdés

Életemben először készítettem feliratot (A Grace Klinika egyik új részéhez), nagyon hosszú és fárasztó munka, de élvezetem!:) Szeretném közzétenni a neten, a feliratozz.hu-ra gondoltam, eddig onnan töltöttem le a legjobb feliratokat. Valaki tudna segíteni, hogy hogy tudok oda feltölteni? Nem találtam regisztrációs panelt, el kell esetleg küldeni valakinek?:S


Esetleg más ötlet, hogy hova tölthetném fel,ahonnan elérhető bárki számára?


Köszi a segítséget!


2011. jan. 18. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok feliratos oldal pl a hosszupuska csak azoknak a feliartozóknak a feliratait teszi ki, akik a fórumban jelezték, hogy megcsinálják, vagy elvállalták a teljes sorozat elkészítését. Volt, hogy én is küldtem feliratot, megjelenés után fél nappal, de nem rakták ki, inkább nézték ahogy siránkozik mindenki a fórumban mert nem ér rá a fordító. Így az az igazság, hogy l*szarom. Én értem angolul, ők pusztuljonak meg ha ennyire nem képesek. Rakd fel pl opensubtitles-re, oda szerintem mindenki tölthet fel
2011. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én csak azt furcsálltam, hogy a honlapon semmilyen leírást nem találni arról, hogyan is működik ez az egész... Van egy e-mail cím, alá írva egy mondat, hogy ha kérésed, kérdésed, ajánlásod van, oda írj, de szerintem ebből nem derül egyértelműen ki, hogy ki és hogyan, milyen feltételek mellett küldhet be feliratot. De nem is lényeg, az egészet úgysem tudnám elvállalni. Feltöltöttem a Megaupload-ra és belinkeltem 1-2 fontosabb helyre, hogy bárki elérhesse, ennyi:)
2011. jan. 19. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!