Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy letöltöttem...

Miért van az, hogy letöltöttem egy 18Gb-os . Torrent fájl-t, de nincs sehol?

Figyelt kérdés
Ahova be van állítva nincs ott viszont a lemezből lefoglalt 18Gb-t pluszba.És ha bemegyek Documents and Settingsbe és ott az user mérete:28.8Gb.Utána bemegyek az User-be és amik benne vannak azoknak a mérete:10.3Gb.Szóval akkor ott van csak nem látom?És mostmár mindegy csak valahogy töröljem le,hogy ne foglalja a helyet.
2011. jan. 19. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A torrentfájl biztosan nem lehet akkora. A torrent fájl csak a letöltéshez szükséges tracker címét tartalmazza (meg a te hitelesítő adataidat és a fájlok adatait), ami pár kilobájt.


Valószínűleg a kliensed letöltötte a 18 gigás csomagot, amire mutatott. Ami jelen esetben történhetett, hogy a kliens egy adott helyre tölt le mindent, de be lehet állítani, hogy letöltés után (ha teljesen letöltött mindent), akkor az egészet másolja át valahova máshova. Ezt keresd meg a kliens beállításai között.

2011. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vagy ha a fájl keresőbe beírod a nevét biztos megtalálja.
2011. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocs!A .torrent 11kb volt.Amit letöltött a .torrent fájlal az volt 18Gb és nincs beállítva,hogy átmozgassa a fájlt.De a mappák-ra is kerestem és a benne lévő fájlokra.Mi történt?
2011. jan. 19. 22:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocs 111Kb.És kerestem mindenhol,de semmi.Akkor ott kéne legyen amit mondtam,nem?Mert azért érdekes,hogy user mappa 28.8Gb és ha bele megyek és azokatra jobbklikk tulajdonságok úgy már csak 10.3Gb.És hopp ki is jött a 18Gb különbség.Csináljak rendszer visszaállítást?
2011. jan. 19. 22:46
 5/11 R3TR0 válasza:
Hí próbálj olyat, hogy a torrent kliensben a letöltött torrentre jobb gomb és open to floder vagy tartalmazó mappa megynitása és úgy meg kell nyitnia!
2011. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kliensből a legegyszerűbb törölnöd, aztán nem kell vadászni a gépen: jobb klikk, törlés és > adat és torrent törlése (ha utorrent)
2011. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha nem állítod át akkor a dokumentumokba csinál egy olyan mappát hogy downloads,és oda menti
2011. jan. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Total Commanderrel parancsok/keresés azon a meghajtón, ahova töltötted.

Ott kell lennie valahol.

2011. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

biztos hogy letöltődött nem állt meg közben?

lehet hogy a program csak lefoglalta neki a helyet de megszakadt a letöltés vagy ilyesmi

2011. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi megnyitottam a letöltöttet és megtaláltam.Documentums and Settings->user->Application Data.A címet megjegyzem így megnyitok egy mappát beírom és ott lessz.Az érdekes ha végig megyek egészen az userig és bemegyek nincs ott az applicaton data mappa.Miért van ez?És be an állítva mégse oda menti.És láthatóvá tudom tenni az application data mappát?
2011. jan. 20. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!