Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letöltöttem torrenttel a...

Ha letöltöttem torrenttel a Sharepoint Designer programot, akkor hogy tudom telepíteni? Amikor megnyitom, valami lemezkép írót akar csinálni vagy mi. Nincs olyan fájl amit futtatni tudnék.

Figyelt kérdés

Mit tegyek, vagy hogyan teleptsem?

köszi :)


2012. jan. 31. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha lemezkép (.iso általában), akkor daemon tools kell hozzá. Ez a program létrehoz egy virtuális lemezmeghajtót a sajátgépen belül, és a program segítségével ide tallózod be a lemezképet. Úgy fog viselkedni, mintha a valódi lemezt tetted volna a meghajtóba, ott már listázni tudod a tartalmat és elindítani a telepítőt.
2012. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mért nem töltöd le eredetiben a Microsoft weboldaláról? Ingyenes... és .exe telepítője van, nem kell a virtuális meghajtóval babrálnod, ha nem értesz hozzá...
2012. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
uhhh nagyon szépen köszönöm! :)
2012. jan. 31. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!