Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Etarget nem számolja a kattint...

Etarget nem számolja a kattintásokat?

Figyelt kérdés
Kiraktam az oldalamra egy Etarget hirdetést. Valahogy furcsáltam, hogy egy darab kattintást nem észlelt, ezért a haveromtól egyszer(!) ráklikkeltünk egy hirdetésre. Ez Etarget egy nappal később sem észlelte, viszont a frissítése megtörtént. Mással is történt már ilyen? Mit tehetek?
2011. jan. 20. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A te gépedet nem fogja számolni. De ha a haveroddal kattintgattok folyamatosan egy gépről, hamar észreveszik és letiltanak.
2011. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem. Én bejelentkezek az admin oldalra, ahol látom, hogy hányan kattintanak a reklámra. És azt nem értem, hogy miért nem fogja fel, hogy kattintottam? Lehet, hogy már más is klikkelt, csak a rendszer nem észleli.
2011. jan. 20. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt írtam neked, hogy ha a saját gépedről kattintottál (amiről beregisztráltál az etargetre), az arról való kattintásokat nem fogja beleszámolni, viszont azt látják, hogy próbálkozol. És ezt csalási kísérletnek veszik egy idő után, amiért kitiltás jár.

Én már egy éve be vagyok regisztrálva az Etargetre, sokan látogatják naponta az oldalaimat, viszont a reklámokra nagyon kevesen kattintanak rá, így egy év alatt 1500ft-nál járok. Szóval ettől nem lehet meggazdagodni:)

2011. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, már értem. Tehát akkor még senki sem klikkelt. Azt gondoltam, hogy nem lehet meggazdagodni, de mondjuk a domain névre összejöhetett volna. Amúgy a Google-nál voltam, de zárolták a számlámat (8,5 eurónál, 10 a kifizetési határ) csalás miatt. Pedig én nem klikkeltem soha a hirdetésekre. Ők másképp gondolták...
2011. jan. 20. 16:41
 5/5 hzs3921 válasza:
3-as jó nagy hülyeséget hordtál össze. Nem azért nem számolják, mert a saját gépedről kattintottál. Ahhoz, hogy elszámolják, szükséges hogy a látogató valamilyen külső valós linkről (reflink) érkezzen, illetve hogy a látogatások különböző ip címekről történjenek, különböző böngészőkkel, stb. Tippeket nem fogok adni..)
2018. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!