Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van gmail-em és youtube-om...

Van gmail-em és youtube-om (egy másik google fiókkal) is. Ha felmegyek youtubra és bejelentkezek, akkor a google az ahhoz tartozó fiókot nyitja meg, ha meg gmailre jelentkezek be, akkor meg youtubeon mindig újra be kell jelentkezni. Ötlet?

Figyelt kérdés

A youtube fiókomat még a gmailem előtt csináltam, és ami a hozzá tartozó google fiókom e-mail címe, nem szeretném minden egyes googlebelépéskor látni (mert mások is látják).

És youtube meg azt írja ki, ha meg akarom változtatni az elsődleges e-mail címet, hogy a Gmail nem lehet elsődleges e-mail cím.

Most mi van? Vagy hogy tudom azt megcsinálni, hogy a google ne írja ki jobb felső sarokba a címet?

Vagy egéb ötlet a problémára?

Köszönöm.


2011. jan. 22. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsit bekavartál. Ha van egy gmailed és egy YouTube-d egy másik google fiókkal?????, akkor tul.képpen 2 gmail fiókod van!

Csináld azt, amit én. Kettő böngészőt használok: Google Chrome és Internet Explorer.

Mindkettőben a Könyvjelzők, azaz a Kedvencek közé tettem a YouTube-t. Eddig ez tiszta dolog, tehát mindkettőről simám bejön. NIncs bekavarás.

Két gmail cimem, azaz fiókom is van. Az egyiket a Google Chrome-n kezelem és ugye a Google kezdőlapján felül ennek adatai jelennek meg.

A másikat az Internet Explorer-en keresztül kezelem és akkor a Google-nak kezdőlapján felül a másik gmail cimem, azaz fiókom adatai jelennek meg.


Ezt ugy tudod beállitani, hogy külön-külön belépsz a két böngészőbe és a megjelenő Google cimsorába beirod a következőt, kitöltöd, felh. nev és jelszó megjegyeztetésével belépsz:

[link]

Ezután gyorsbelépésekre parancsikonokat szerkeszthetsz és küldhetsz az asztalra, onnan meg lehuzhatod a tálcára is. Vagy a Google kezdőoldalának felső részém megjelenő Gmal linkre kattintasz.


Bármilyen böngészőn regizel a gmail-ba, a Google mindig kiirja jobb felső sarkába a cimedet. Viszont javaslatommal külön tudod választani a kettő regizést /fiókodat, cimedet/ és nem kavar be a YouTube-nél se.

2011. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!