Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilnet Kollégiumban?

Kutyacsont kérdése:

Mobilnet Kollégiumban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kollégista vagyok és van egy laptopom amihez szeretnék netet

Leginkább böngészés,videó nézésre használnám de jó lenne rajta játszani is... (cod4)

Olvasgattam több szolgáltatónál is de nem igazán értem a dolgot...

Ugyebár tegyük fel megveszek egy 3gb-os mobilnetet. Ezt használom és ha túl lépem a 3gb-ot akkor utána +adatforgalmi díjat kell fizetnem(kötbér)ami ugyebár nem olcsó játék. vagy ha megvan a 3gb akkor lekorlátoznak bizonyos sebbeség alá ?

Előre is köszönöm a válaszokat


2011. jan. 22. 18:52
 1/6 BeerHunter ***** válasza:
Van ahol lekorlátozzák, van ahol kötbér. Meg kell kérdezni.
2011. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amelyik kollégiumba engedik, hogy bevigyél laptopot (felsőoktatási intézmények), ott általában néhány ezer forintért (félévente kell fizeti) szupergyors és korlátlan internetkapcsolatot is biztosítanak a hallgatók számára.
2011. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem. utolsó: sajnos kőzépiskolás vok és nem vmi nagy a kolesz van egy wifink dehát az nagyon gyengusz....
2011. jan. 22. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Na szóval ma már a legtöbb mobilnetet megrendelheted,nem kell félni a túlforgalmazási díjtól,mert azt ma már nem számolnak föl.
2011. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

megsúgom, a mobilnet annyira instabil, hogy a cod és más FPS, MMORPG-k rohadtul laggolnak.

még az MSN és Skype hang és videóbeszélgetései is.


ez a tapasztalat, tehát stream jellegű internetezésre a mobilnet ALKALMATLAN!

2011. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt mobilnetem és az játékra alkalmatlan, mert nagyon laggolok.
2011. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!