Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom letölteni a Hallowe...

Hogy tudom letölteni a Halloween filmeket? Ezt a linket kaptam, megtaláltam őket, de itt hogy töltsem le? Nem megy. VAlaki léci segítsen!

Figyelt kérdés

Itt vannak:



*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 23. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Beírod a keresőbe a címet. Kiadja a listát, milyen találatok vannak. Amelyik érdekel, annál rákattintasz a címre, és bejön egy új oldalon a leírás. A leírás alján találhatóak a letöltőlinkek, melyek egy adott tárhelyhez tartoznak. Az első linket bemásolod a böngésző címsorába, az elnavigál a tárhelyre, ahol a letöltést elkezdheted. Ha leért a fájl, akkor mész a második megadott linkre, ott is letöltesz, majd a harmadikra.... amíg véget nem érsz az összes megadott tárhelylinken, és minden darabot teljes méretében le nem töltesz a gépedre. Ha ez megvan, akkor winrar vagy total commander segítségével a darabokat egyesíteni kell, és megkapod a teljes filmet.
2011. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) Még egy kérdésem lenne: A total kommanderben hogy kell egyesíteni? Bocsi, nem nagyon értek hozzá:(
2011. jan. 23. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a darabok kiterjesztése r01,r02,r27, stb, akkor Winrarral kell bontani. Ha ez telepítve van, akkor csak jobb klikk az egyik fájlon, és kicsomagolás. Vele együtt az összes darab tartalma kicsomagolódik.

Ha a fájlok neve .001,.002.003,.crc,stb, akkor kell Total commander, ebben az esetben is kikeresed a mappát ahová le lettek töltve a darabok, jobb egérgombbal kijelölöd az egyiket, majd Fájl menü / kicsomagolással ki lesz csomagolva az összes darab tartalma.

2011. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2011. jan. 23. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!