Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pandandások! Most, a Halloween...

Pandandások! Most, a Halloween-i bulin, hogy lehet beállítani, hogy a kis töklámpás kinézetű cukorkás vödör legyen a pandám kezében?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Naponta általában hány cukorkát gyűjtötök? Hány órát játszotok ezzel a játékban egy nap?
2011. okt. 27. 16:32
 2/4 2xSü ***** válasza:

Nem ismerem ezt a játékot, még csak nem is hallottam róla. (Gondolom nem egy széles tömeg számára közismert játékról van szó.) Van egy olyan gyanúm, hogy az általad említett játékkal játszó emberek halmazának és a gyakorikerdes.hu oldalon válaszoló emberek halmazának nincs, vagy nagyon kicsi a közös metszete.


Érdemesebb a játékhoz kötődő fórumon, vagy a játékon belül a kérdésednek utánajárni.

2011. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos a játék angol, én meg németet tanulok.
2011. okt. 27. 17:48
 4/4 A kérdező kommentje:
már rájöttem. össze kell gyűjteni 25 cukorkát és azokat be lehet váltani. :D
2011. okt. 28. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!