Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem a Mozilla Firefox...

Letöltöttem a Mozilla Firefox 3.6-ot. Honnan szedjek le hozzá Flash Playert?

Figyelt kérdés

Leszedtem a Mozillát. Van IE-m is, ahhoz leszedtem még ősszel a legújabb FP-t, de ahányszor videót akarok nézni, újraindul a gép. Nincs vírusom, lefuttattam a vizsgálatot.


Szóval, honnan szedjem le a Mozillához a Flash Playert? Amikor leszedtem, beépül magától a böngészőbe, vagy nekem kell elintézni ezt?


Válaszokat előre is köszi!


2011. febr. 1. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a gépeden van FP, elvileg magától beépül (ha nem, akkor az első youtube követelni fogja a plugin letöltését). De IE-ben sem lenne szabad ezt csinálnia a gépnek. Régi? Gyenge config? Vagy valami gallyra bent benne? Mert itt lesz valami gond, a kérdés csak az, hogy mi.

Ha meg már firefoxot töltöttél, jobb lett volna a 4 betát (igaz, csak beta, de sokkal gyorsabb stabilabb a 3.6-nál - nálam pl egyszer sem omlott még össze.

2011. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Első alkalommal kérte a youtube a frissítést, azóta van ez. Egyébként teljesen normálisan működik a gép.


Tehát?

2011. febr. 1. 01:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Windows XP-m van.
2011. febr. 1. 01:06
 4/8 Zabpehely ***** válasza:
Ha a szokott oldalról letöltöd ( [link] ) és telepíted, automatikusan bekerül a firefox-ba is, miután érzékeli hogy fel van telepítve a gépre.
2011. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

google: get adobe flash player


az első találat.

1.letöltöd

2.mozilla bezár

3. telepited

4.mozilla indit


és lásd mükszik.

2011. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DannyZuko ***** válasza:
0%
google a te barátod. beírod, h firefox add-ons . és már dobja is fel az oldalakat, ahol a kiegészítők hada vár.
2011. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Leszedtem az általatok ajánlott webhelyről, ott kiválasztottam az op. rendzert és a böngésző más verzióját. A Vezérlőpultban a programok törlése és telepítését megnyitottam, ott Adobe Flash Player 10 Plugin. Jól csináltam?
2011. febr. 1. 19:51
 8/8 vagyokakilehetek ***** válasza:
47%
ha működik akkor igen ha nem akkor nem jól. egyszerű a képlet.
2011. febr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!