Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a hiba ha a netem csak...

Mi a hiba ha a netem csak torrentezésre tudom használni mert a böngészőbe semmilyen körülmények között nem lehet kb a 10kB/s sebességgel nagyobb letöltést elérni, böngészni lehetetlen. Ez napszakos. Mi a gond? Nálam v a szolgáltatónál?

Figyelt kérdés
A bejövő forgalom sebessége joesetben eléri az 0,1 megás netét (6megabitre van elöfizetve), tehát 10kbytos ámulatos sebességet. a sebességmérő oldalak szerint és a letöltések közben is ez mutatkozik meg. Namost a torrent az rendes pörög 650-700kB/s-el. de csak a torrent tud müködni hiába kapcsolom ki böngészni nem lehet. és napszak függö a dolog tehát délután 1től éjfélig használhatatlan a net csak torrentezésre. és nem tudom hogy mi lehet a gonnd ebben kérek segítséget
2011. febr. 4. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben én a helyedben azonnal felhvítam volna a szolgáltatót ,vagy kivágtam volna a netet ,ilyen gyorsaság mellet ...
2011. febr. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1: Sokan használják.

2: Nézd meg a garantált sebességet, amire előfizettél.

2011. febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát fel is lett hívva, természetesen a kivizsgálják szöveggel félre is tettek, kivágtam volna de hűségnyilatkozat.


a garantált sávszél amire előfizettem az esetek 90%ba min 10szer nagyobbak mint amit használni tudok.

ezért az a bajom hogy nemtudom nálam vagy a szolgáltatónál a bibi, de ha iderángatom őket és valami probléma itt lehet akkor horribilis összeget varrnak a nyakamba kiszállási dij és egyéb jogcimen.

2011. febr. 4. 10:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Szar az UPC.

Ha az van.

Nekem 120 mbit-es,de semmivel nem gyorsabb,mint a 60-as.

A sebességméréseim alapján.

2011. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Invitel a 10 Megabitből ha 7-et ad, de este, amikor sokan neteznek mérések alapján valami 0,5 megabit jön, szóval arról is ennyit...
2011. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jó a 0,5 megát adni is hányadék de azé na 6megabitre előfizetve még gyengébb sebességet kapni mint a régi dial-up 56k-s betárcsázós net azé viszi a primet. és kb ennyit fizetek ezért mint te aki 120mb-böl 60at kapsz.

de nem érdekel már kiszállási dij jöjjenek csinájják meg az a lényeg. böszmeség ezért fizetni annyit. hűség lejárta után pedig egyértelmű új szolgáltató. bár faluhelyen az sem eccerű.

2011. febr. 4. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:

CFos Speed - próbáld ki.

[link]

2011. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kábeltévés internet hátránya, hogy osztoznak a biztosított sávszélességben (mondjuk egy ház lakói), ezért ha sokan használják, lassul, gondolom nálad annyira vacak a szolgáltató kiépített rendszere, hogy csak ennyit tud adni, ha sokan használják.
2011. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!