Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell vásárolni vaterán?

Hogyan kell vásárolni vaterán?

Figyelt kérdés
Minden dolog után kell adózni? Ha az aukció végéig én vagyok az utolsó licitáló az enyém lesz? És itt nem nagyon látok olyat, hogy privát üzenet írása. Akkor, hogy tudom meg a bankszámla számát? Aukció után? Fiatal vagyok(nem mondom meg mennyi),de vaterás cuccra kerestem rá google-lal és megtaláltam és utaltam a pénzt és megjött, de itt nagyon megnehezítik. Válaszokat előre is köszönöm.
2011. febr. 6. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, igen, nincs. Vásárlás után elküldi. ha már csináltad tudnod kéne.
2011. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Stílus kicsit xar, de mindenre választ adtál! Köszi! XD
2011. febr. 6. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:

XD

Tuti a válasz, amúgy tényleg! Amúgy ne nagyon aggódj, van szabályzat, ha vásárolni akarsz az nem kerül plusszba, max a postai díjakat fixáljátok le:

[link]

2011. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha tied a nyerő licit akkor a vatera automatikussan megadja az eladó elérhetőségét ,ugyszint a te elérhetöségedet is megkapja az eladó :)


Név: Emailcim: telefonszám:


És ezek segitségével lebonyolithatod az üzletet ,

ha vásárolsz akkor neked nemkell fizetned a vatera felé ijenkor mindig az eladó fizet


egy vaterás :)

2011. febr. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek.
2011. febr. 11. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!