Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Németországba milyen internet...

Németországba milyen internet lehetőséget lehetne kivinni Magyarországról?

Figyelt kérdés
Barátom külföldön dolgozik, és szeretne kintre internetet. Nem tudom milyen lehetőség lenne erre. Kint nem akar szerződést kötni, mert az 2 év hűségnyilatkozattal járna, és nem biztos, hogy addig kint lenne, utána meg a "semmiért" fizetnénk ha hazajönne közben. A mobil internet pedig elég lassú ami kint van, leginkább csak e-mailezésre való. Ha itthoni mobilnetet használ kint az meg rettenetesen drága. Ezeken kívül kellene valami megfizethető megoldás pl. valami műholdas
2011. febr. 7. 20:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Semmi ötlet nincs?
2011. febr. 8. 12:05
 2/3 A kérdező kommentje:
Az aldis mobilnetre értettem pl. hogy lassú. Németországi T-mobile-ról, vagy valami más szolgáltatóról van valakinek tapasztalata?
2011. febr. 8. 12:06
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Szia.Bongeszve a netet ezt talaltam [link]

Eleg borsos az ara es azt irja hogy kulfoldre is telepitheto.. Minden esetre mielott szerzodest kotnel veluk mond meg hogy ide es ide akarod telepiteni nehogy a vegen kideruljon ahogy a regi szakalass windows viccben van: "Press any key to continue......Not that one" :)) Azaz minden reszletre terj ki. Igaz a sebesseg fele a mobil internetnek talan megis jobb volna Nemetorszagban kotni egy mobil internet elofizetest mivel itt a legolcsobb szolgaltatas 20000 Huf azaz kb 74 euro.Adj zold pacsit ha elegedett vagy a valaszal.

2011. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!