Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PontPark, vajon átverés?

PontPark, vajon átverés?

Figyelt kérdés

Kapott-e már valaki valaha értékes dolgot a pontparkról? A mai vásáron valaki betudott lépni a pontparkra?

Nekem nagyon kamunak tűnik, nem tudom érdemes-e egyáltalán fenntartani a naponta kattingatást. Tudni szeretném, hogy tényleg megkapjuk-e ezeket a dolgokat (ha sikerül elérni a vásár időpontját, ami igencsak nehéz...)


2011. febr. 8. 20:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
én sajnos suliba indultam reggel 7-kor, nem is tudtam, h most van a vásár :/
2011. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%

Én az ilyenekben nem hiszek.

Azt megértem, hogy jelenleg nagy problémák vannak az állástalansággal, illetve a munkahelyi bérekkel kapcsán, de akkor sem lehet ezzel keresni.

2011. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
97%
Szerintem hatalmas nagy kamu.Odáig jól van hogy vannak ilyen-olyan dolgok amiket meg lehet venni , meg talán meg is kapod a cuucokat , de nevetséges ez a vásár dolog.Eddig be volt ígérve évi 24!!!! vásár , aztán mikor látszódott hogy nem fogják betartani akkor egyszerűen eltüntették ezt a gyik-ból, és aki meg kérdőre vonja őket azokat meg kizárással , és ilyen-olyan büntetéssel fenyegetnek...Egy ideje már üzemel az oldal , biztos hogy nem kis pénzt zsebeltek már be , és szerintem csak kis töredékét fordítják vissza , közbe meg arról pakolnak hogy ezt mind csak miattunk csinálják.Hát a nagy ló.aszt csak a pénz kell nekik semmi más nem érdekli őket.
2011. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
11%

na ide figyuzz

1-ne azzal törődj hogy mennyi folyik be nekik ebből hanem azzal hogy ezzel ingyen hozzájuthasz igen sok mindenhez


2-nézz körül a neten 10 oldalból 9-nek van ebből abból bevétele...


3-ha nem tetszik ne csináld több termék marad nekünk...

2011. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

15:39


Vásároltál már valaha is terméket?

2011. febr. 21. 19:54
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

A nagy átverés a lottó! 80 számból ötöt eltalálni 1:24 000 000-hoz! 5 pont az ára, a nyeremény 100 pont!

Az okés, hogy százezer vagy egymillió pontot nem tudnak adni, de akkor ne 80 szám legyen, hanem annyi, amennyiből egy 1000 pontos főnyereményre van reális matematikai esély, azaz mondjuk havonta egy fő reális eséllyel nyerne ennyit!

2011. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
94%

Már nem is látogatom az oldalt mert átverés.Ma éppen felnéztem , hogy mi is változott hát mondhatom szánalom!


"Tudvalevő, hogy csak az, hogy pontot szerzel, még nem garantálja, hogy vásárolsz bármit is az oldalról!"

Mi ez már ?! Akkor minek a pont ?!

Kíváncsi lennék hogy 1-1 vásár után (ami kb szökőévente van) igazából mennyi terméket vittek el valójában , és mennyit töröltek csak úgy a tulajok.Megy a pampogás a vásárról , hogy "véletlenszerűen" nyitja meg a gép , hát mese habbal!Mikor az volt hogy évi 24 vásár véletlenszerűen , addig nem volt nagy gond mindenkielhitte a véletlenszerű dolgot , csak aztán valahogyan elszámolták a tulajok a dolgokat , és rájöttek hogy sok a 24 vásár és gyorsan kitörölték a szabályzatból ezt a dolgot.(persze véletlenszerűen a rendszer csak addig nyitott "sűrűn" vásárt mikor még mindenkinek kevés pontja volt).És most hogy is van a "véletlenszerű vásár " ?



Mikor ez az oldal indult nem ezek voltak a feltételek mint most , csak időközben rájöttek a "kedves" tulajok , hogy ha változtatnak 1-2 dolgon (ami nem éppen a tagoknak kedvez) sokkal nagyobb pénzt akaszthatnak le.(ekkor hagytam ott az oldalt)


De nyugdtan hízlaljátok csak a pénztárcájukat nem az én dolgom , de biztos hogy átverés az egész.

2011. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
88%
Tényleg elég kamu szaga van ennek az oldalnak, mert ha valóban korrekt lenne, akkor ha összegyűjtesz valamennyi pontot, akkor azonnal megvehetnéd azt a terméket, amit szeretnél, és nem kellene a vásárokra várni, amit pl. direkt éjjelre időzítenek, mikor úgyse nézi senki...
2011. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
De meg mekkora! A hugomat kitiltottak azzal az uruggyel, hogy megszegte a szabalyzatot, de ez nem igaz. En mondtam neki, hogy hozza nyilvanossagra, de inkabb irt Pont Petinek, leirta erveit, hogy amit csinalt nem szabalyszeges es azt hiszi, hogy vissziveszik. Szerintem meg nem, mert jol jon nekik, ha kiturjak azokat akik sok pontot gyujtottek, szoval kamu az egesz. Mindig ki fognak talalni urugyeket kigolyozni azokat akik a kulcstartotol nagyobb ajandekot tudnanak venni. Raadasul ez a Pont Peti ugy viselkedik mint egy huszas eveiben jaro csavo, pedog jocskan benne jar a negyvenben es ugy sipakol mint egy valtozo korban levo nocske a lokott Hugom meg odaig van erte.
2011. ápr. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen atveres. Ez a ceg letezik is, meg nem is. Ezt mindenki ertelmezze sajat belatasa szerint. De lehet utannajarni is.
2011. ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!