Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmailen volt egy kis gond. Mi...

Gmailen volt egy kis gond. Mi okozhatta? Bővebben lent

Figyelt kérdés

szoval gmail csevegésen beszélgettem egyik ismerősömmel és elköszöntünk, kilépett, kicsit kijöttem a szobábol és ujra elérhető volt, probáltam írni neki, de bármit írtam megjelent egy üzenet, hogy az üzenetet nem lehet kézbeséteni... egy másik barátommal kiprobáltuk milyen ha látiltunk valakit, de akkor nem látnám hogy fennvan, szoval nem ez lejhet az ok. meg miért tiltana le, hisz jol elbeszélgettünk. találkozott már valaki ilyennel? jah és kiléptem gmailről és ujra vissza, e továbbra is elérhetőnek mutatta, de semmit nem lehetett küldeni neki, utána kiléptem csevegésből majd vissza és akkor már nem mutatta őt elérhetőnek. elég részletesen leírtam

mi lehe ezzzz????


2011. febr. 12. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Majd legközelebb ha kérdeznél,tiszteld meg a leendő válaszolóidat azzal,hogy normálisan írsz. Mondatot nagy betűvel kezdjed drága és a végére kell pontot is tenni,stb.

És hidd el ,többen is fognak válaszolni,ha megadod a módját a dolognak.

2011. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!