Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kilehet kapcsolni valahogy a...

Kilehet kapcsolni valahogy a megjelölést facebookon?

Figyelt kérdés
hogy ne tudjanak megjelölni képeken? vagy hogy azokat a képeket ne jelenitse meg az adatlapomon? azt tudom hogy utánna kilehet törölni a megjelelöléstés utánna eltünik.. de egysezrübb lenne egyáltalán nem megengedni hogy megjelelöljenek rajt... vagy csak engem idegesít??:D
2011. febr. 15. 14:41
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Engem is ISZONYÚAN idegesít, mikor nekem csak egy profilképem van kint, és hiába kérem, hogy ne, de mindenféle rosszul sikerült képeket felnyomnak rólam.


A beállításoknál van olyan, hogy ki lássa, ha megjelölnek a képen, én beírtam, hogy senki. És az adatlapomról is törlöm a bejegyzést, mert idegesít. Annyira utálom ezt, már gondolkodtam azon is, hogy törlöm magam. (Csak akkor hogyan játszom? :D )

2011. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Azt én is kerestem,h kell azt beállítani,h ne tudjanak bejelölni,de csak azt találtam meg,h ne jelenítse meg az ilyen képeket.:

Jobb felső sarok profilom azon belül adatvédelmi beállítások, egyéni ,majd lejjeb van,h fényképek videok amelyeken bejelöltek ,azt módosítod,hogy csak te lássad.

szólj,ha sikerült ^^

2011. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megvan.köszönöm
2011. febr. 15. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!