Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tetszik az új facebookos...

Tetszik az új facebookos játék, a cityville? = )

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 19:48
 1/3 anonim válasza:
1 hét után letöröltem. pénzt kell küldeni mobilon, vagy bankkártyán hogy tovább tudjak haladni. innentől kezdve már hanyagoltam is..
2011. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyébként nem így van. én level 48-nál tartok és még egy forintot se költöttem rá. szomszédok kellenek akik segítenek, ennyi az egész
2011. febr. 17. 14:58
 3/3 anonim válasza:

nekem tetszik a játék csak van pár dolog pl:sokat befagy, vagy van amikor uncsi egyszerűen felmenni rá mert úgy vagy vele hogy kit érdekel elvan az ott magába :D...meg pl az hogyha törölni akarok vmit mindig rákérdez hogy biztos törlöd "X" cuccot?(főleg amikor a járdákat törölgeted akkor idegesítő :D )...

összeségébe jó de mivel béta verzió ezért még nem az a cityville amin mindenki szinte megunás nélkül játszana...

reméljük majd jobb is lesz...

2011. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!