Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore oldalról letöltöttem...

NCore oldalról letöltöttem egy játék torrentjét. Ezek után a letöltött (torrent) fájllal mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
(kezdő vagyok,és nem tudom kitől megkérdezni... :S)
2011. okt. 30. 15:55
 1/10 P.O.C. ***** válasza:

Föl kell telepíteni egy torrent kliens programot (ajánlom az Utorrentet), majd megnyitni vele és megvárni míg szépen letöltődik. És persze a seed -elés elől sem illik meglógni.

Bővebb info:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Kell egy kliens hozzá, például utorrent

utorrent.hu oldalon le tudod tölteni + leírások is vannak arról hogy miről szól a torrentezés és hogyan működik.


Itt is oldalakat lehetne írni róla, de ha már egyszer valaki leírta akkor nézd meg, és értelmezd.

Röviden:

megvan a torrent file, arra duplán kattintasz és bekerül a kliensbe. Egy ablakban megadod hogy hova töltse le a fájlokat a kliens, majd elindítod azt. Ha van feltöltő, és rá kapcsolódsz akkor elindul a valós letöltés, és sok tényező befolyásolása mellett előbb-utóbb a teljes tartalom a te gépedre kerül. Innentől kezdve felhasználható, csak ne töröld vagy nevezd át a letöltött dolgot. Azért ne, mert letöltés után feltölteni is kell, ehhez csak tovább kell hagyni futni a torrentet a letöltés befejezése után. A kliens automatikusan feltöltésre vált át, és ha kapcsolódik rád letöltő akkor elindul a feltöltés.


Bár az ncore-on nincs arány, más oldalakon ez úgy működik, hogy a letöltés és feltöltés hányadosa kiad egy arányszámot. Ha ugyanannyit töltöttél lel, mint fel, akkor az arány 1. Ha kevesebbet töltöttél fel akkor 1 alatt van, ha többet akkor 1 fölött. Sok oldal szabályhoz köti hogy legalább 0.3 (vagy amit ír) arányt kell tartani, ez azt jelenti, hogy ha te nem osztod vissza a letöltésnek legalább a 30%-át, akkor megbüntetnek vagy kitiltanak. Ebből adódik az, hogy nehéz az oldalakra bekerülni és kis sebességű internettel bent maradni.

2011. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!
2011. okt. 30. 16:29
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Ha azt írnám, hogy takarodnod kéne a francba, mert ilyen oldalra nem valók kezdők, akkor vajon megsértődne?

G.

2011. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
mindenki kezdőként kezdte :)
2011. nov. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 László22 ***** válasza:
50%
Tényleg elég durva hogy az ncore-ra napi 1000 ember szeretne bekerülni nekik nincs módjuk, ő meg teljesen kezdőként már az ncore-on van, vicces egy kicsit. Amúgy meg igaz mindenki kezdőként kezdte csak nem mindegy melyik torrent oldalon kezdesz az ncore nem kezdőknek való.
2011. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

No,hát akkor menjünk sorba: egyik barátom van fent nCore-on,nekem nincs se meghívóm se regelve nem vagyok,és mint írtam, nem is igazán értek hozzá.

Most magyarázkodni nem fogok hogy akkor mégis miért kellett nekem foglalkozni vele,maradjunk annyiban hogy kellett és kész. Ezért kértem segítséget, mert ugye ez egy ilyen oldal lenne.

2011. nov. 3. 11:50
 8/10 anonim válasza:
0%
Az a jó móka, hogy mióta tulajdonos váltás volt mindenki bekerülhet az nCore-ra. :)
2013. szept. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 norbi0000000 válasza:

mond ell az ncorédat

és segítek

2014. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már azóta megoldódott, köszi!
2014. jún. 10. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!