Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs net? (router)

Miért nincs net? (router)

Figyelt kérdés
újratelepítettem a gépet win xp vel (kicsit buherált de csak téma...eddig jó volt vele) és nem megy a net feltettem minden drivert...a routert bedugtam,kihúztam... mindent csináltam de nem is mutatta hogy csatlakoztattak hálózati kábelt... a másik gépen még mindig megy net de amelyiken nem jó ott az ip-t sem tudom megnyitni ahol a beállítások vannak a másikon meg jó minden.miért van ez?ha megint újratelepíteném... jó lenne? a router tp link tl-wr641G/tl-wr642g router (ja és nem akarom resetelni a routert)
2011. febr. 17. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

előszed router CD, és újrakonfigol gépről, amelyiken megy az internet.


ennyi.

2011. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A router melyik portjába dugod? Világít a LED amikor bedugtad a kábelt? Egyáltalán engedélyezve van az interfész a windowsban?
2011. febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a cd-n semmi nincs csak leírás hogyan kell beüzemelni...a 2. válaszollónak pedig minden rendben van de az interfészt nem tudom hogy kell...
2011. febr. 18. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!