Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet az oka annak, ha az...

Mi lehet az oka annak, ha az internetkapcsolat sűrűn megszakad? Diginetnél?

Figyelt kérdés

egyszercsak megjelenik hogy újratárcsázás folyamatban - vagy egyszerűen nem jön be egy oldal sem, és először kapcsolatot kell bontanom, majd újra csatlakoztatni, hogy újból legyen net!!!!


hívjam fel az ügyfélszolgálatot, tudnak ők segíteni hogy mi lehet a gond????


2011. febr. 20. 20:50
 1/10 A kérdező kommentje:

szóval megjelenik egy ablak a következő szöveggel:

a következőhöz való csatlakozás nem sikerült: DIGINET

Újracsatlakozás folyamatban 59 másodperc


és ha rányomok az újracsatlakozásra, akkor rögtön csatlakozik is megint

de eddig ezt nem csinálta, és kezd nagyon zavaró lenni, hogy folyton újra kell csatlakozni mitől lehet ez????

másnál ilyen nem fordult még elő??? légyszi segítsetek hogy mit lehet tennni


köszönöm

2011. febr. 20. 20:59
 2/10 anonim válasza:
52%

A diginet nagyon jó ! És messze a legolcsóbb, kenterbe veri az összes szolgáltatód.


A problémád forrása lehet, softweír ütközések, nem legális windows, olyan progit töltöttél le ami ledobál, vírusok.


Először futtass komoly vírusírtót.

2011. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
windows legális, nod32-t lefutattam (ingyenes verzió) de nem talált semmit. akkor nem tudom...azért köszi hogy írtál :'(
2011. febr. 20. 21:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szoftveresen nem találsz rá megoldást, akkor mindenképp hívd fel az ügyfélszolgálatot. Gondolom, panelben laksz, akkor nem lehetetlen, hogy lent az elosztónál van valami gubanc.
2011. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a szervíz nagyon gyors, ha szerencséd van még aznap, vagy legkésőbb másnap kimennek.
2011. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó a digi, de mostanában nekem is sokszor elmegy, router újraindítás általában megoldja, bár nálad az nincs... Hívd fel őket.
2011. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
legutoljára egy foxtab pdf converter programot töltöttem le, és nem tudom leszedni a gépről, a piriform ccleaner-rel sem, ez kicsit gyanús :(
2011. febr. 20. 21:05
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a segítségeteket!!!!
2011. febr. 20. 21:07
 9/10 anonim ***** válasza:
most nekem is ez a bajom csak T-homAL .Hogy oldódott meg???
2012. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lődög válasza:
Lopják a neted xd ha valaki tudja a felhasználó neved és jelszavad, és véletlen ugyan olyan beltéri modemal működik a nete, akkor a tiéd is megíy nálla, mikor más csatlakozik másik gépen téged ledob és ujratárcsáz, mikor te csatlakozol őt dobja le és ujra tárcsáz, ezt már én is eljátszottam párszor xd
2013. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!