Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell használni a utorrentet?

Hogy kell használni a utorrentet?

Figyelt kérdés
Sajnos nemnagyon értek ezekhez... letöltöttem és ottvan..és ha beírok valamit a keresőjébe kihoz 1 másik oldalt.. és arról a másik oldalról se tudok filmeket letölteni! El tudná valaki magyarázni lépésről lépésre, hogy hogy kell fileket letölteni vele?
2009. febr. 14. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

*****

*****

Itt megtalálsz minden szükséges infót.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megnéztem az oldalakat, de még mindig nem értem :S
2009. febr. 14. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Torrentes oldalról lemented annak amit le akarsz tölteni torrent fájlát majd belehúzod az utorrent progiba és letöltöd...

De szerintem az előző hozzászóló adott neked infot,nézd meg.

Vagy google. De ha igysem ugysem megy akkor szerintem ne torrentez..

Vagy kérj meg valakit aki szokott torrentezni hogy segítsen.

2009. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Először is keress egy jól oldalt vagy Google-ben keress torrent kulcsszóval. Én ezeket ajánlom:

*****

*****

[link]


Nos, keresel valamit, amiről találsz infókat. És van egy letölthető fájl. Ez nem maga a film (vagy zene vagy akármi, amit le akarsz tölteni), ez csak egy torrent fájl, ami tartalmazza a letöltéshez szükséges információkat.


Ezt a fájlt nyitod meg a Utorrenttel. Egyszerűen megnyitod a progit, és behúzod a fájlt. Aztán már le tudod tölteni.


Mi az, amit nem értesz, mi nem megy?


Nézz körül a neten, használd a Google-t, nézegess fórumokat, ha gondolod. Vagy ha nem megy, tölts le máshogy. (Vagy vedd meg a filmet... wtf?:D)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!