Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell használni az utorren...

Hogy kell használni az utorrentet?

Figyelt kérdés
azureusom volt és most váltottam de itt tök más minden!! azureusnál volt olyan hogy a letöltött cuccot úgy tudtam használni hogy át másoltam a torrentek mappából a progik mappába vagy éppen amibe kellett!! vagyis a másolattal dolgoztam és nem az eredeti cuccal!! itt is így működik??(1.8.2-es)
2009. febr. 13. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen.Azért mert a program külseje,menürendszere,opciói mások,attól te még nyugodtan lemásolhatod a letöltött fájlokat.
2009. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,de hogyan???egy kicsit részletesebben ha lehetne kérnem!!! kösszi!!
2009. febr. 13. 22:10
 3/6 yuda ***** válasza:
- ritkán ,de vannak olyan telepítők,amelyek a forrásmappát megváltoztatják és emiatt nem lehet utána seedelni,de kb. 5 év alatt ha kettő ilyennel találkoztam,nem túl gyakori,ezért érdemes az ilyeneket valóban átmásolnod máshová.-többségében viszont nem muszáj,ezt láthattad az azureusnál is-nem különböznek ezek ekkorát.
2009. febr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a bajom hogy nem tudom hogy hova rakja a torrenteket az u torrent letöltőn kívül!! tehát ha én letöltök egy pl:játékot és az már le is töltött és szeretném telepíteni azt hogy tudom megcsinálni??? nem kell csinálnom egy mappát ahova átmásolom és szabadon dolgozhatok vele anélkül hogy az megsérülne és ne tudnám visszatölteni???
2009. febr. 14. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:

nem kell semmi mappa.a Files fülnél vannak a fájlok onna is elindíthatod a telepítőt.ha lemezképfájlba van a játék akkor abban a progiban fog megnyílni ami neked az alapértelmezett virtuális lemezkezelő progi,a lényeg h ottan betöltsd a fájlt a virtuális lemezmeghajtóba.aztuán vagy elindult magától vagy ha nem akkor a virtuális cd meghajtón megkeresed és elindítod


ha nem lemezképfájl,szal exe akkor egyszerűen feltelepítheted,ha csomagolva van akkor előbb ki kell csomagolnod,lehet h csomagolva van és még lemezképfájl is és abban van az exe


a lényeg a Files fülnél vannak a fájlok,vagy jobb klikk a torrente és ott Open Containing Folder

igaz én csak az 1.8ast használom de az 1.8.2ben is így lesz :)

2009. febr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi az infot mstmár megy!!!
2009. febr. 15. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!