Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki megtudja nekem mondani...

Valaki megtudja nekem mondani mi a külömbség a vezetékes és vezeték nélküli router között?

Figyelt kérdés
nekem vezetékes netem van . és laptopra akarom hogy bárhol ( persze azon a határon belül ahol még a ruther engedi ) netezhessek..... most akkor én melyiket vegyem ???? előre is köszike jah hát és persze van wifi a laptopban..... segítsetek ...ehez totál hülye vagyok..
2011. febr. 22. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
vezeték: az a kábel, amit be kell dugnod a laptopba és a routerba is, ha netezni akarsz...ennek függvényében remélem, tudod már milyen router kell neked ;)
2011. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked akkor vezeték nélküli router fog kelleni,de szerintem nem is árulnak már olyant ami csak vezetékes.
2011. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
vezeték nélküli router esetén nem kell kábel (RJ45-ös, "LAN" kábel) értelem szerűen a másikhoz kell
2011. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha laptora akarod a netet és nem akarsz folyton kábelezni, ha mondjuk kimész az udvarra vagy mit tudom én, akkor jobban jársz vezeték nélküli routerrel amit már 10-15 eFt-ért tudsz szerezni, ebben a kategóriában is van elég választék :)
2011. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!