Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet beállítani...

Hogyan lehet beállítani alapértelmezett lejátszónak a böngészőmben az adobe flash playert?

Figyelt kérdés
Eredetileg az volt beállítva, csak most telepítettem a DivX WebPlayert, és pl. a Youtube-on is azzal játsza már le a videókat. Később letöröltem, de az sem oldotta meg a problémát, de nem is akarom letörölni igazából, mert kell. (a DivX-szel akad egyébként a lejátszás maga, azért sem jó).
2011. febr. 23. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A lejátszandó fájlra kattintasz jobbal, a Társításnál a legalsó opciót választ, és ott tallózd be azt a progit, amit alapértelmezettnek akarsz. Baloldalt alul pipáld ki a kis kockát, hogy minden hasonló fájlt ezzel indítson
2011. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az internetes lejátszóprogramokra értettem, hogy ott mi játsza le a netes filmeket, youtube-oldalakat. Azért köszönöm, hogy válaszoltál.
2011. febr. 23. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:

A DivX-nél nem lehet állítani, hogy milyen tartalmakat akarsz vele lejátszatni? Vagy telepítéskor kell kivenni a flash tartalmak elől a pipát, vagy a beállításainál. De csak tipp.

Én amúgy egy régebbi verziót raktam a DivX WebPlayer-ből, aminek a telepítőjét le lehetett menteni a gépre, nem a legújabbat, aminek a telepítőjét mindig a netről kell letölteni, mert az túl nyomulós, átveszi az irányítást a géped fölött. :)

2011. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, ezt lehet kipróbálom, viszont, ha uninstallálom ezt a divx-et, akkor meg már nem lesz az adobe flash player az alapértelmezett és semmi nem akarja lejátszani majd a videkókat. Azt kéne valahogy alapértelmezetté tenni...
2011. febr. 26. 06:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha újrarakod a flash-t az nem oldja meg a problémát?

De azt hiszem van olyan programja is az adobe-nak, ami eltávolítja a flash-t, és azután újra lehet rakni, ha a sima újratevés nem jönne be.


Itt lehet letölteni a régebbi, 1.5 verziót:

*****

DivXWebPlayerInstallerv15 (win).exe


Nekem ez van fent és nem volt bajom vele, lejátszott mindent.

Nagy néha bead egy olyan ablakot, hogy le kéne töltened az új verziót, mert ez nem a legfrissebb, olyankor a NEM-re nyomok. :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most már minden működik, ahogy kell :)
2011. febr. 27. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!