Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lap.hu linkgyűjteményt szeretn...

Lap.hu linkgyűjteményt szeretnék szerkeszteni, lehet belőle vmi "bajom"?

Figyelt kérdés
Csak egyszerű hobbi gyűjteményt akarok, nem kell jutalék meg hirdetési felület, úgyse néznék annyian, hogy bármi hasznom származna belőle. Elolvastam a feltételeket, akkor tisztának tűnt, el is küldtem a jelentkezést, és visszaírtak, hogy elfogadták, de most egy kicsit elbizonytalanodtam... az a szerződés, amit ki kell tölteni és elküldeni postán, hozhat rám bármiféle bajt? :S Ha mondjuk valami miatt nem fogok tudni foglalkozni az oldallal, simán felmondhatom majd?
2011. febr. 28. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy linkgyűjtemény szerkesztése sem előnnyel sem hátránnyal nem jár. Viszont ha egyszerűbb eljárást szeretnél és esetleg valamikor lemondani az oldalról akkor inkább a linkpark.hu-t ajánlom, sokkal egyszerűbb feltételek vannak.
2011. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!