Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha jegyzettömbben HTML-kóddal...

Ha jegyzettömbben HTML-kóddal próbálok szerkeszteni, akkor hogy tudom megoldani, hogy ne törje meg a sort?

Figyelt kérdés
Köszi:)
2011. okt. 24. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Rámész a formátum menüre, és kiveszed a pipát a hosszú sorok tördeléséből. Ha viszont ez be volt kapcsolva, amit így szerkesztettél, abból lehet, hogy ki kell törölnöd a tördeléseket.
2011. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem volt kipipálva:o
2011. okt. 24. 16:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam bocsi. Tehát akkor töri meg a sort, amikor megnyitom és a böngészőm nyitja meg.
2011. okt. 24. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, te arra gondolsz, hogy egy csúszkával jobbra kelljen húzni, és egy (vagy több) hosszú sor legyen?

[link]


Én úgy oldanám meg, hogy létrehozok egy táblázatot, ami olyan széles, mint a leghosszabb sor, és a szegély vastagsága és a közöttük lévő távolság 0 képpont, tehát nem látszik a táblázat.



<table style="text-align: left; width: 1000px;" border="0"

cellpadding="0" cellspacing="0">

<tbody>

<tr>

<td>Ide jön a söveg</td>

</tr>

</tbody>

</table>


A width: 1000px;-nél az 1000 helyére a leghosszabb sor szélességét érdemes beállítani pixelben. Ha többet írsz be, akkor mikor a szöveg már elfogyott még mindig lehet jobbra húzni az oldalt.

2011. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!