Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akarják korlátozni a...

Miért akarják korlátozni a facebook-ot?

Figyelt kérdés
nem tudom mennyi igaz a hírből de elméletileg áprilistól 16 órától 20 óráig korlátozva lenne a facebook hogy a házit írjunk. De ez mekkora bunkóság már nem? Ezt akkor sem tehetik.
2011. febr. 28. 20:52
 1/7 anonim válasza:

Ne haragudj meg, de ezen én egy hatalmasat nevettem xD

Nem tudom hogy ez igaz vagy sem, de biztosíthatlak, hogy semmi bajod nem lessz ha 4 órán keresztül nem tudsz fellépni az oldalra XDD

2011. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jah tiszta hülyeség...Mi az ,hogy házit írni otthon?!?!? Azt a suliban kell írni szünetben akkor sokkal jobban megjegyzed és gyakorolsz.

Mekkora cink.....


Jól teszik..:)

2011. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ti ezt nem érthetitek :)a házit igenis a szünetben kell írni
2011. febr. 28. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami leállásról hallottam ugyan, de pont a házi feladat írásával kapcsán? Ez akkora nagy hülyeség, mert mégis hogyan szűrik ki azt, hogy ki jár suliba, ki meg nem, de ha azt a szűrőt mégis megcsinálják, akkor az iskolás beül egy másik géphez, amin nincs szűrő és a probléma megoldva.
2011. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha ezt elhiszed akkor tényleg rád férne egy kis

Net megvonás

2011. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Már hogyne értenénk.

A házikat én mindíg suliban másoltam le általában vkiről, otthon ritkán vagy egyáltalán nem tanultam( órán elég sok megragadt ezért nem volt rá szükség).

Ezt csak azért írtam hogy ne ez legyen a kifogásod.

Menj ki inkább az udvarra vagy sportolj valamit és ne azon a szar oldalon éld az életed.

2011. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen baromságoknak hinni?
2011. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!